Basın Bültenleri

Türkiye ve Güney Kore’nin iki lider firması Abdi İbrahim ile Dong-A, Zydena® isimli ilacın Türkiye’deki pazarlama haklarının Abdi İbrahim’e verildiği lisans anlaşmasına imza attı.
Abdi İbrahim; Zydena adlı bu yeni ilacın ve Udenafil adlı bileşeninin hızlı etki başlangıcı, kanıtlanmış etkinliği ve iyi tolere edilebilirliği sayesinde erektil disfonksiyon alanında fark yaratacak.
Dong-A, Zydena ilacını geliştirmeye 1997 yılında başladı. Amerika’da yapılan çalışmaları da kapsayan başarılı denemelerden sonra ilaç ilk olarak Kore ve Rusya gibi gelişmekte olan başlıca pazarlarda piyasaya sürüldü. Bunu ABD ve Avrupa piyasaları takip edecek. Şirket küresel erektil disfonksiyon pazarında kilit oyunculardan biri olmayı hedefliyor.
Intercontinental Marketing Services (IMS) verileri Türkiye’de erektil disfonksiyon pazarının yıllık 100 milyon Dolar değerinde olduğunu gösteriyor.
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2011-2017 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr