Basın Bültenleri

ABDİ İBRAHİM’İN CRM PROJESİ ROTA’YA IDC CIO ZİRVESİ’NDEN DEĞİŞİM YÖNETİMİ ÖDÜLÜ

Yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleriyle, dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, 2020 hedefleri kapsamında tüm iş süreçlerini iyileştirmeyi sürdürüyor. Abdi İbrahim’in 2017 yılı başında hayata geçirdiği ve Türk ilaç sektörünün en büyük CRM projesi ROTA, sektörün en prestijli buluşmalarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde “Değişim Yönetimi” kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

1912 yılından bu yana dokunduğu hayatları iyileştirmek için çalışmalarına ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Abdi İbrahim, Türk ilaç sektörünün en büyük CRM projesi olan ROTA’yı  “veriden rapora, rapordan stratejiye, stratejiden başarıya” misyonuyla hayata geçirdi. 2017 yılı itibariyle uygulamaya alınan proje sektörün en prestijli buluşmalarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde “Değişim Yönetimi” kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Abi İbrahim Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Emre Kaan; “Rota projesiyle artık verileri daha iyi okuyabiliyor ve hedeflerimize belirlediğimiz stratejilerimiz kapsamında başarıyla ilerliyoruz. Projelerimiz ödüllerle taçlandırıldığında daha da motive oluyor ve cesaretleniyoruz. Kısa bir zaman önce hayata geçirdiğimiz projemizin sektörün önemli organizasyonlarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde ödüle layık görülmesi bizleri gururlandırdı” dedi.

 

SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr