Basın Bültenleri


Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından “Gelecek İstanbul’da” temasıyla düzenlenen fuarda, Abdi İbrahim Ar-Ge ekibi, inovasyon konusundaki bilgisi ve sergilediği projeleriyle ilgi odağı oldu.
Türk ilaç sektörünün köklü ve öncü firması Abdi İbrahim’in, bilimsel bilginin insan sağlığına yönelik kaliteli ve ekonomik çözümlere dönüştürülmesinin önemini bilen ve inovasyonun temel belirleyicilerinden olan Ar-Ge ekibi, 28-30 Kasım tarihlerinde ICC İstanbul Kongre Merkezi’nde ikincisi gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası’na katıldı.
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)tarafından “Gelecek İstanbul’da” temasıyla düzenlenen fuara, teknoloji, marka yönetimi, inovasyon, tasarım, kent ve yaşam, enerji, bilim, sinema, spor ve dijital pazarlama (e-ticaret) alanlarında üretime geçmiş, inovasyona dayalı Ar-Ge ve tasarım projeleri geliştiren şirketler katıldı. Abdi İbrahim Ar-Ge ekibide, 3 gün süren organizasyon boyunca insan geleceğine verdiği önemi ve bu doğrultuda geliştirdiği projelerini ziyaretçilere aktardı. Ekip sergilediği projeleriyle ilgi odağı oldu.
Abdi İbrahim dünya standartlarındaki Ar-Ge merkezi ile ilaç geliştirmek için çalışıyor
Ar-Ge alanında, ülke ekonomisine ve ilaç sektörüne katma değer yaratacak yenilikçi yaklaşımları hayata geçirmek amacıyla yol alan Abdi İbrahim, dünya standartlarındaki Ar-Ge merkezi ile ulusal pazar ve uluslararası pazarlar için ilaç geliştirmek ve bu sayede ilaç ihracatında artış sağlamak için çalışıyor. Türk ilaç sektörünün köklü ve öncü şirketi olarak, yurtdışına ihracat yapacak kalitede üretim, Ar-Ge ve inovasyon gücüne sahip olan Abdi İbrahim, bu çalışmalarını yaptığı uzun vadeli planlar doğrultusunda gerçekleştiriyor.
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr