Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bu yıl 6. kez düzenlenen “Yılın Şirketi” yarışmasında “Yılın İlaç Firması” ödülünü kazanarak uluslararası arenadaki başarılarına hız kesmeden devam etti
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, uluslararası arenada titizlikle yürüttüğü çalışmalarının sonucu olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki  “Buta Palace”da 28 Ekim’de düzenlenen görkemli törenle ödülünü aldı. 
Ekonominin farklı alanlarında büyük başarı göstererek Azerbaycan’ın dünya ekonomisine entegrasyonuna ve sosyal refahına pozitif katkıda bulunan şirketlerin başarılarını belgelemek amacıyla düzenlenen yarışmada Abdi İbrahim uluslararası arenada gösterdiği başarıları doğrultusunda “Yılın İlaç Firması” ödülünün sahibi oldu.
Ödül töreninde konuşma yapan Organizasyon Komitesi Başkanı İbrahim Baharov, “Jürimiz ödülün sahibini seçerken her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir dürüstlükle karar verdi. Bu ödül her zaman başarılı sonuçlar gösteren ve sektöründe öncü olan şirketlere verildi. Başarılı olan şirketleri tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi. 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr