Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim, göz sağlığının korunması ve göz hastalıklarının önlenmesi konusunda çalışmalarını yürütmek üzere kurduğu yeni oftalmoloji takımı ve tıbbın kullanımına sunduğu kendi markalarıyla pazardaki liderliğini sürdürmeye devam edecek.
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, gözün yapısını ve göz hastalıklarını inceleyen bilim dalı oftalmoloji alanında ilaç tanıtımı yapacak yeni ama bu alanda çok deneyimli bir grup kurdu.
Türkiye’deki 400 bin Glokom hastasının sadece beşte birinin tanı koyularak tedavi görebiliyor olması ve topluma katkı sağlamak için görme sağlığının korunması gerekliliğinden yola çıkan Abdi İbrahim, Oftamoloji Grubu’nu kurdu. Abdi İbrahim Oftalmoloji Grubu; öncelikli olarak glokom, alerji ve göz enfeksiyonu ürünleri ile Türk tıbbına hizmet verecek.
Latanoprost, timolol/dorzolamid etken maddeleri içeren ürünleriyle Glokom tedavisinde, olapatadin etken maddeli ürünüyle alerjik konjuktivit tedavisinde kendi markalarıyla , oftalmoloji alanındaki iddiasını da ortaya koyacak.
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr