Basın Bültenleri

Şirketler "İnsana Saygı" kategorisinde Kariyer.net yetkilileri tarafından başvuru alma ve cevaplama kalitesine göre sektörel ayrımda inceleniyor. Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Departmanı kendilerine gelen tüm başvuruları ilanlarda belirtilen kriterler doğrultusunda titizlikle değerlendiriyor ve tüm süreçler sırasında ve sonrasında adaylar her adımda bilgilendiriliyor. Adayları bilgilendirmede gösterilen hassasiyet, başvuruların cevaplanması ve sürekli iletişim, mevcut kurum kültürünün bir yansıması olarak görülüyor. İnsana değer veren şirket yapısının bu ödülle taçlandırılmış olması da Abdi İbrahim için mutluluk kaynağı oluşturuyor. 

Abdi İbrahim geçen yıl da Kariyer.net "İnsana Saygı Ödülleri"'nde "Adayların Tercihi" kategorisinde birinci oldu. Toplam 7 bin 226 şirketin katıldığı yarışmada, tüm sektörler bazında, Abdi İbrahim, Kariyer.net üyelerinin tercihiyle bu ödüle layık görüldü. 2004 yılında ise kendi sektöründe "İnsana Saygı" kategorisinde ödül almaya hak kazandı.
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr