Basın Bültenleri


Abdi İbrahim, sürdürülebilir liderlik ve küresel oyuncu olmak hedefiyle belirlediği Vizyon 2021 kapsamında yeni bir şirket kurdu. Reformed adıyla kurulan Şirket; bu vizyon çerçevesinde yeni alanlara odaklanırken, değişen konjonktüre etkin bir şekilde uyum sağlamak üzere çalışmalarını sürdürecek. 
 
Reformed; Abdi İbrahim’in sektörün dinamikleri paralelinde değişik iş modelleri geliştirmesine, yeni uygulamalarla bu iş modellerinin test edilmesine yönelik   çalışmaların  sürdürülmesine yardımcı olacak. 
 
Adını İngilizce ‘Re’ tekrar, ‘for’ için ve tıbbi kelimesinin kısaltılması ‘med’ hecelerinin birleşmesinden alan Reformed, ‘Tıp için bir kez daha’ anlamını taşıyor.
 
Şirketin logosunda Massimo Vignelli’nin imzası var…
Yeni şirketin logosu, aynı zamanda Abdi İbrahim’in logosunun da yaratıcısı olan dünyaca ünlü İtalyan tasarımcı Massimo Vignelli tarafından tasarlandı. Vignelli yeni logonun doğuşunu şöyle anlattı: 
 
“Reformed’in logosu için çalışmaya başladığım ilk günlerde reform kavramına dayanan çeşitli yaklaşımları denedim. Fakat sonra, yeni şirketin adının, logo için başlı başına bir ilham kaynağı olduğunu keşfettim ve ortaya bugünkü logo çıktı.”
 
2012’de ‘asırlık’ şirketler arasındaki yerini alacak olan Abdi İbrahim, değişen konjonktürüyle büyük bir rekabete sahne olan ilaç sektöründeki liderliğini uzun yıllar sürdürmeyi hedefliyor.
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr