Basın Bültenleri

100 yıla yakın zamandır tıbba ve insanlığa hizmet etmeyi misyon edinen Abdi İbrahim, kuraklığın ve yiyecek eksikliğinin yarattığı kıtlık yüzünden zor günler geçiren Somali’ye bağışta bulundu.
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, kurumsal sosyal sorumluluk bilinciyle, son yılların en ciddi kuraklığının yol açtığı kayıplar ve hastalıklarla mücadele eden Somali için düzenlenen yardım kampanyasına katkıda bulundu. 
 
Uzun yıllardır çevresine, ülkesine, halkına karşı hissettiği duyarlılığı uluslararası alanda da gösteren Abdi İbrahim, 12 milyon insanın yardım beklediği Somali’de kıtlık ve yol açtığı amansız hastalıklarla mücadele etmeye çalışan çocukları ve halkı hayata bağlamak için başlatılan seferberliğe 100 bin TL bağışla yardım eli uzattı.  Abdi İbrahim, sosyal sorumluluğunu ve insana verdiği değeri ulusal ve uluslararası arenada da sürdürmeye devam edecek.
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr