Basın Bültenleri

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ışığında hayata geçirdiği topluma değer katma misyonunu, ilerleme raporuyla belgeledi.
Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan öncülüğünde 2000 yılında hayata geçirilen Birleşmiş Milletler Küresel Sözleşmesi’ni kabul eden firmalardan biri olan Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, çalışmalarını bu rapor doğrultusunda günümüz küreselleşme olgusunu sürdürülebilirlik ve kalkınma çerçevesinde yönlendirerek, ortak hedef ve stratejiler oluşturuyor.
 
Kurumsal vatandaşlık misyonunu temel iş yapış biçimi olarak kabul eden Abdi İbrahim, insan hakları, çalışma koşulları, çevre ve yolsuzlukla mücadele ana başlıklarında global düzeyde kabul gören 10 ilkeyi kapsayan ve en son 2004 yılında yolsuzlukla mücadele ilkesi eklenen sözleşmeyi, sürdürülebilirlik politikaları kapsamında başarıyla uyguladı.
 
İçeriği şirketin tanıtımı ve Başkan Nezih Barut’un beyanıyla başlayan raporda Abdi İbrahim’in 2010 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ışığında hayata geçirdiği faaliyet ve performanslar şeffaf bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunuluyor.
 
Abdi İbrahim’in vizyonun, misyonun, sahip olduğu değerlerin ve faaliyetlerinin 2010 yılı özeti olan rapora şirketin web sitesi www.abdiibrahim.com.tr den ulaşabilirsiniz. 
 
SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr