GİZLİLİK POLİTİKASI

Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş., abdiibrahim.com.tr web sayfasını ziyaret edenlerin gizliliğine saygı duyar ve bu nedenle bu web sayfası gizlilik beyanını geliştirmiştir. Bu siteyi kullanarak ve Kişisel Bilgilerinizi bize vererek, bu bilgileri Gizlilik Bildirimi'nde açıklanan şekilde kullanabilmemize onay vermiş olursunuz.

abdiibrahim.com.tr gönüllü olarak verilen kişisel bilgileri, verenlere bilgi ulaştırmak, iletişim kurmak ya da deklare edilen amaca uygun olarak kullanacaktır. Üyelerin/ziyaretçilerin gereksinimlerini daha iyi anlamak, ürün ve hizmetlerimizi daha yararlı kılmak için zaman zaman bu bilgilere başvurabiliriz. Bu bilgileri üyeler/ziyaretçiler ile iletişim kurmak için kullanabiliriz. Üyeler ve/veya ziyaretçiler tarafından gönüllü olarak verilen bu kişisel bilgiler farklı bir amaca yönelik olarak üçüncü kişilere verilmeyecek, satılmayacak ve devredilmeyecektir. İş bu Gizlilik Politikasında meydana gelebilecek değişiklikler site üzerinden anında yayınlanacaktır. 

SİTE HARİTASI
BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ
© 2011-2017 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.
Bu sitede yer alan bilgiler, hekim ve eczacıya danışmanın yerine geçmez. Abdi İbrahim ilaçları ile ilgili her türlü bilgi talebinde bize ulaşabilirsiniz;
Tel: 0212 366 8400
E-Posta: info@abdiibrahim.com.tr