Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, son yılların en önemli mecraları arasında yer alan dijitale verdiği önem doğrultusunda Aile hekimlerine özel www.1arada.com projesini/sitesini hayata geçirdi. 19 Kasım’da kullanıma açılarak Aile Hekimleri’ni dijital dünyada buluşturan site, kısa sürede 2.000 üyeye ulaşarak önemli bir başarı elde etti.
Tıbba ve insanlığa hizmet misyonuyla hareket eden Abdi İbrahim, 100. kuruluş yıldönümünde önemli bir projeye daha imza attı. Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, aile hekimlerini dijital dünyada buluşturan www.1arada.comsitesini hayata geçirdi.
Sadece aile hekimlerine özel olarak kurgulanan Türkiye’nin ilk 3D, kurumsal ve süresiz yayınlı dijtal platformu www.1arada.com, dijital dünyanın yeni yıldızı olmaya hazırlanıyor. Aile Hekimlerine özel medikal eğitim içeriği, kişisel gelişim ve hobi eğitimleri, sosyal paylaşım platformları ve Türkiye’nin büyük markalarının aile hekimlerine özel olarak uyguladıkları fırsatların ilanlarının yer aldığı site, hayata geçirildiği ilk günden itibaren yoğun ilgi görüyor.
1arada.com dijital dünyasında aile hekimleri; gebe takibinden, çocukluk dönemi aşı uygulamalarına, hipertansiyon, aritmiler gibi kardiyovasküler acillere yaklaşımdan, akılcı ilaç kullanımına kadar sağlık ile ilgili birçok konuda bilgi edinebiliyor. Günlük pratikte karşılarına çıkabilecek hukuki sorulara cevaplar bulan aile hekimleri, sağlık ve işletme hukuku ile ilgili bilgilere ulaşırken, çeşitli oyunlar ile stres dağıtıp, hobi ve kişisel gelişim eğitimlerinden faydalanıyor.
Öte yandan, sitede sadece aile hekimlerine özel forumlarda görüş alışverişi yapma fırsatı bulunurken, Sağlık Bakanlığı’nın Aile Hekimliği ile ilgili duyuruları da anlık olarak takip edilebiliyor.
Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim hakkında bilgi de sağlayan sitenin kütüphanesinde araştırma yapma fırsatı bulan aile hekimleri, çeşitli kaynakları kullanabiliyor.  Site, hayata geçirildiği ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyor.
www.1arada.comsitesinin Abdi İbrahim için çok önemli bir adım olduğunu belirten Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Okan Öncel,  “Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim olarak, lideri olduğumuz Türk ilaç sektöründe yeniliklere ve değişime hızlı adapte olan öncü yaklaşımlar sergilemek, başarımızın ardında yatan temel unsur olarak ön plana çıkıyor. Bu kapsamda, öncü bakış açımızın bir göstergesi olarak aile hekimlerini dijital dünyada bir araya getirmek için www.1arada.comweb sitesini hayata geçirdik. Sitede, aile hekimleri meslekleriyle ilgili her şeyi bir arada bulabilirken, özel forum alanında meslektaşlarıyla  görüş alışverişi yapma fırsatı bulabiliyorlar. Şu ana kadar çok olumlu geri dönüşler aldık ki bu da bizim için çok büyük önem taşıyor.” dedi.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı