Basın Bültenleri

EDUPLUS Yönetim Zirvesi’nin sekizincisi 19 Kasım’da Maslak Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. İş dünyasının önemli isimlerini buluşturan zirvede, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut “Yönetim Zirvesi Onur Ödülü”nü aldı.
Zirvenin, “Geleceğin Yönetim Anlayışı konulu özel oturumunda konuşan Barut; değişime açıklık, adaptasyon ve öngörü sahibi olmanın geleceği şekillendirecek en önemli yönetsel faktörler arasında olacağına dikkat çekti. Barut, Abdi İbrahim’in yaklaşık 10 yıldır süren sektör liderliğini devam ettirebilmek için bu anlayışa sahip bireylerle ilerleyecek olacağını söyledi.
Barut bu faktörlerin önemini şöyle açıkladı: “Adaptasyon, 21. yüzyıl şartlarında, teknolojinin hayatımıza getirdiği değişimlere kolaylıkla uyum sağlamamız anlamına geliyor. Fortune 500 listesine giren şirketlerin üçte birinin 13 yılda ortadan kaybolduğunu; bir başka araştırmanın da Avrupa’da şirketlerin yaşam sürelerinin Almanya’da 45’den 18’e, Fransa’da ise 13 yıldan 9’a düştüğünü görüyoruz. Düşen işletme ömürleri bizlere her daim tetikte olmamız gerektiğini öğütler nitelikte. Bu bağlamda Abdi Ibrahim olarak tam iki yıl sonra kuruluşumuzun 100. yıl dönümünü kutlayacak olmamızın haklı gururunu taşıyorum.”
Zirve katılımcılarını yaşamından örnekler vererek de cesaretlendiren Barut, endişe değil cesaretin bizleri güdülemesi gerektiğine işaret etti. “ Geleceğimizin nasıl şekil alacağını bugünden tahmin etmek pek mümkün olmuyor. Mümkün olan, hayallerimizi gerçekleştirebilmek için elimizdeki imkânları nasıl değerlendirdiğimizdir…Amacımız ve hedefimiz doğrultusunda seçim yapabilmenin, cesaretli olmak ve iç sesimize güvenmekle bağlantılı olduğudur…” dedi
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı