Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, 5-10 Ekim 2010 tarihleri arasında Paris’de düzenlenecek olan CPHI Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyor. CPHI Fuarı’na ikinci kez katılacak olan Abdi İbrahim’in öncelikli hedefi, şirketin uluslararası pazarlardaki bilinirliğini ve prestijini artırmak olacak. Yeni müşteriler ve partnerlerle yüz yüze iletişim şansının da elde edildiği bu önemli fuarda Abdi İbrahim, iyi bir iş ağı kurmayı ve mevcut partnerlerle eş zamanlı görüşmeler yaparak ilişkileri kuvvetlendirmeyi de amaçlıyor.
Abdi İbrahim yetkilileri, gerek geçen sene elde ettiği bilinirlikle gerekse şirketin uluslararası pazarlardaki yapılanmasının tamamlanmasıyla, bu yıl standlarına daha fazla ilgi, daha fazla ziyaret ve daha fazla müşteri ve iş ortağı talebi olmasını bekliyor.
Sektör için Önemli Bir Fuar
CPHI; dünyanın en önemli ilaç üreticilerini, alıcılarını, tedarikçilerini ve satıcılarını biraraya getiren önemli bir organizasyon. Fuar, büyük iş anlaşmalarına zemin hazırlamakla birlikte, aynı zamanda sektörün gelişmesi adına da fikir alışverişi imkanı sağlıyor. CPHI Fuarı’nda firmaların üst düzey yöneticilerinin de bulunması sayesinde, anlaşmalardaki temel ticari konular ile ilgili ön uzlaşmalar hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.
Ayrıca, fuara bakan ve müsteşar düzeyinde ziyaretlerin gerçekleşiyor olması ihracatı ve firma bilinirliğini olumlu olarak etkiliyor. Firmaların ulusal ve uluslararası medyada haber olarak yer almaları da CPHI Fuarı’nın bir diğer artısı. CPHI, rakiplerin faaliyetleri hakkında bilgi toplayabilmek adına da son derece önemli bir etkinlik.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı