Basın Bültenleri

ABDİ İBRAHİM’İN CRM PROJESİ ROTA’YA IDC CIO ZİRVESİ’NDEN DEĞİŞİM YÖNETİMİ ÖDÜLÜ

Yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleriyle, dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, 2020 hedefleri kapsamında tüm iş süreçlerini iyileştirmeyi sürdürüyor. Abdi İbrahim’in 2017 yılı başında hayata geçirdiği ve Türk ilaç sektörünün en büyük CRM projesi ROTA, sektörün en prestijli buluşmalarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde “Değişim Yönetimi” kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

1912 yılından bu yana dokunduğu hayatları iyileştirmek için çalışmalarına ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Abdi İbrahim, Türk ilaç sektörünün en büyük CRM projesi olan ROTA’yı  “veriden rapora, rapordan stratejiye, stratejiden başarıya” misyonuyla hayata geçirdi. 2017 yılı itibariyle uygulamaya alınan proje sektörün en prestijli buluşmalarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde “Değişim Yönetimi” kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Abi İbrahim Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Emre Kaan; “Rota projesiyle artık verileri daha iyi okuyabiliyor ve hedeflerimize belirlediğimiz stratejilerimiz kapsamında başarıyla ilerliyoruz. Projelerimiz ödüllerle taçlandırıldığında daha da motive oluyor ve cesaretleniyoruz. Kısa bir zaman önce hayata geçirdiğimiz projemizin sektörün önemli organizasyonlarından biri olan IDC CIO Zirvesi 2017 tarafından düzenlenen Yılın Projeleri Ödülleri’nde ödüle layık görülmesi bizleri gururlandırdı” dedi.

 

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin