Basın Bültenleri

1912’den bu yana iyileştirme yolculuğunu sürdüren Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim’in Genç Yetenek Geliştirme Programı İksir’in başvuruları başladı. Yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleriyle, dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, ‘hayatı iyileştirmeye’ kariyerinden başlamak isteyen yetenekleri arıyor.

Bu yıl 2.’si hayata geçirilen Abdi İbrahim İksir Genç Yetenek Geliştirme Programı ile kariyerinde ilk ve en önemli adımı atacak yetenekleri, program sonunda, kariyerlerine yön verecek bir deneyim, fırsatlar ve hayatlarının işi bekliyor.

http://www.toptalent.co/abdi-ibrahim-iksir adresinden başvuru yapan genç yetenekler ilk adımda kendilerine gönderilen video sorularını ve devamında yetenek testlerini çözecek. Değerlendirmelerden sonra yetenekler Abdi İbrahim’de, şirket kültürünü deneyimleyecekleri, yöneticileriyle tanışacakları bir gün geçirecekler. Yapılacak yabancı dil testi ve mülakatlardan sonra başarılı olan genç yetenekler önce yarı zamanlı olarak Abdi İbrahim’de çalışmaya başlayacak ve süreci başarıyla tamamlayan adaylara program sonunda iş teklifi yapılacak.

Abdi İbrahim İksir programıyla 2017 yılında 12 yeteneğin işe başladığını aktaran Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, programın yeteneklere iş hayatına başlarken ihtiyaç duydukları ‘İksir’i sunduğunu belirtti ve : “Hayatı iyileştirmek, sihirli dönüşümler yaratmak; yeni şeyler denemeyi, cesaret, tutku ve sorumlulukla her gün öğrenmeyi gerektirir. İksir programını bu cesarete ve yeteneğe sahip genç yetenekler için tasarladık” dedi.

15 Şubat tarihine kadar başvuruların alınacağı programa, üniversiteden lisans ya da lisansüstü programlarından son 2 yılda mezun olan ya da en geç Haziran 2018’de mezun olacak adaylar başvurabilecek.

Abdi İbrahim İksir programı başvurusu ve detaylı bilgi için:

http://www.toptalent.co/abdi-ibrahim-iksir

Abdi İbrahim Hakkında:

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim’in temelleri, iyileştirme yolculuğunu başlatan Eczacı Abdi İbrahim Bey tarafından 1912’de İstanbul’un Küçükmustafapaşa semtindeki küçük bir eczanede atılmıştır. 30’a yakın lisansörle çalışmasının yanı sıra kendi ürünlerini de geliştiren Abdi İbrahim, 180’i aşkın markası ve 350’den fazla ürünüyle, sektörün en geniş ürün portföyüne sahiptir.

Güçlü vizyonu ve dinamik yapısı ile Abdi İbrahim 2003 yılından bu yana Türk ilaç sektöründeki liderliğini sürdürmektedir. Bugün Türkiye dışında 9 ülkede kendi organizasyonel yapılanması ile faaliyet gösteren Abdi İbrahim, Avrupa Birliği ülkelerinden Kanada’ya, Kuzey Afrika’dan Asya’ya olmak üzere 50 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte, 4.000 nitelikli çalışanıyla Türk ilaç sektöründe en yüksek istihdamı yaratmaktadır.

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin