Basın Bültenleri

Sürdürülebilir bir yaşam için çalışmalarına ara vermeden devam eden Abdi İbrahim, WWF’in küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek için destek verdiği dünyanın en büyük çevre hareketi olan Dünya Saati Kampanyası’na ışıklarını bir saat söndürerek katılacak.
Tam yüz yıldır dünyanın geleceğine artı değer katmak için çalışmalarını ara vermeden sürdüren Abdi İbrahim, 23 Mart Cumartesi günü saat 20.30 – 21.30 saatleri arasında Abdi İbrahim Tower’ın ışıklarını 1 saat süresince kapatacak.
“Dünyanın geleceğine değer” mottosundan hareketle uygulamayı bünyesinde bu sene 3. kez hayata geçiren Abdi İbrahim, tüm dünyanın gönülden destek verdiği bu küresel eyleme katılarak, çevreye duyduğu saygının altını bir kez daha çizmiş olacak.
 
Dünya Saati (Earth Hour) hakkında…
2007 yılında Avustralya'da binlerce kurum ve milyonlarca insan ile birlikte sembolik yapıların ışıklarının bir saatliğine kapatılmasıyla iklim değişikliğiyle mücadele kapsamında tüm dünyaya çok önemli bir mesaj verilen eylemin bugün dünyadan ve Türkiye’den milyonlarca destekçisi bulunuyor.
Ülkemizde 2008 yılından itibaren WWF Türkiye önderliğinde yürütülen Dünya Saati Kampanyası’na destek vermek, sürdürülebilir yaşama verdiği değer doğrultusunda Abdi İbrahim için çok büyük bir önem taşıyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı