Basın Bültenleri

100. yılını geride bıraktığı 2012’yi çalışanlarıyla birlikte yılsonu toplantısında değerlendiren Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, yeni yüzyılında ''işin dehası dahasını yapmak'' mottosuyla sürdürülebilir liderlik ve global oyuncu olma hedefine emin adımlarla yürüyor.
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, “İşin dehası dahasını yapmak” mottosuyla düzenlediği yılsonu toplantısını bu yıl 5-8 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirdi. Saha ekibi, merkez ve teknik genel müdürlük çalışanları olmak üzere yılsonu toplantısında buluşan yaklaşık 2000  Abdi İbrahimli, 100. yılının değerlendirmesini yaparken ikinci yüzyılı ise büyük motivasyonla karşıladı.
Toplantıda Abdi İbrahim Başkan’ı Nezih Barut, Abdi İbrahim  Yönetim Kurulu Üyesi ve  Holding CEO'su Erman Atasoy, Abdi İbrahim İlaç CEO ‘su Candan Karabağlı,  Abdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Okan Öncel,  Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdür Cüneyt Gedikli’nin yanı sıra konuk konuşmacı Fazıl Oral da yer alarak ufuk açıcı sunumunu paylaşmıştır.
2012 yılında önemli başarı hikayelerine art arda imzasını atan Abdi İbrahim’in 10 yıldır devam eden pazar ve sektörü liderliğini ikinci yüzyılda da sürdürmek ve önemli bir global oyuncu olmak hedefi bir kez daha ortaya koyuldu.
Toplantıda Türk ilaç sektörünün geçirdiği dönüşümü anlatan Başkan Nezih Barut, “ Şimdi dinamik ve verimli yöntemlerle yola devam etmenin zamanıdır. Abdi İbrahim olarak ikinci yüzyılımızı da pazar liderliği ile karşılamanın gururunu yaşıyoruz. 10 yıldır kesintisiz devam eden liderliğimizi sürdürürken, Abdi İbrahim olarak yüzümüzü geleceğe döndük. Lokalde liderliğimize devam ederken, globalde etkin bir oyuncu olabilmek vizyonu ile çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz.” dedi.
Küresel bir oyuncu olabilmek için ilk hedefin yakın pazarlardaki 5 ülkede etkin bir rol üstlenebilmek olduğunu belirten Barut, “Bunun için dış pazarlarda tüm çalışmalarımızı hırsla ve azimle sürdürüyoruz. İkinci yüzyılımızda da yine birbirimizden güç alacak, yine başaracak ve yine zirvede kalarak yola devam edeceğiz.” dedi. 
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı