Basın Bültenleri

2003 yılından beri aralıksız olarak Türk ilaç pazarındaki liderliğini sürdüren Abdi İbrahim; başarılarla dolu 100. yılını, Business Initiative Directions (B.I.D.) ödüllerinde Altın kategoride yarışarak aldığı “Uluslararası Toplam Kalite Yönetimi Ödülü” ile taçlandırdı.
2003 yılından bu yana Türk ilaç sektörünün lideri olan Abdi İbrahim, uluslararası bir başarıya daha imza attı. Geçtiğimiz on iki ay boyunca Paris, Madrid, Cenevre, Frankfurt ve New York'ta gerçekleştirilen toplantılarla 117 ülkeden şirketleri bir araya getiren B.I.D konferansına katılan liderlerin sunduğu teklifle, Abdi İbrahim Uluslararası Kalite Ödülü’nün sahibi oldu.
Abdi İbrahim, 28 Mayıs 2012'de New York, ABD'de düzenlenen görkemli törenle QC100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli'nin, Uluslararası Kalite Zirvesi (IQS) düzenlemeleri ve kriterleri çerçevesinde gerçekleştirilen IQS Uluslararası Toplam Kalite Yönetimi Ödülü’nü kazandı.
Törende bu ödülü almanın kendilerine büyük gurur verdiğini belirten Abdi İbrahim CEO’su Candan Karabağlı “Yüzüncü yılımızı arkamızda bırakırken böylesine prestijli bir ödül almanın gururu içindeyiz. Bu ödül Abdi İbrahim olarak işimizi nasıl benimsediğimizin ve nasıl titizlikle çalıştığımızın en önemli kanıtı. Gerek üretim tesislerimiz, gerekse kalifiye iş gücümüzle Türk ilaç pazarının liderliğini sürdürürken, uluslararası platformlarda da önemli bir oyuncu olmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Öte yandan 100. yılımızın en özel hediyelerinden biri de bu ödülü almamıza katkıda bulunan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.
Dünyadaki farklı ülkelerden, kalite kültürünü uygulayarak ve geliştirerek ünlerini ve konumlarını ilerleten şirketler veya kurumların tasdik edilmesi için İş Girişimi Yönetimi (B.I.D.) tarafından verilen Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü (IQS); şirketler ve kurumların kaliteye katkılarını, devamlı ilerlemelerini, çalışanlar, teminatçılar ve şirketle ilişkide bulunan herkesle ilişkilerinin yanı sıra müşteri tatminini geliştirmelerini tasdik ve teşvik ediyor.
Dünyanın her yerinden katılan şirketler; Müşteri Memnuniyeti, İletişim Stratejileri, Karşılaştırma, Bilgi ve Veri Analizi, Liderlik, Planlama ve Karar Alma, İnsan Kaynakları, Eğitim ve Öğrenme Sürekliliği, Süreçler ve Üretim, Mali Sonuçlar, İş Sonuçları, ISO 9000 ve TQM (Toplam Kalite Yönetimi) kriterlerine göre değerlendirilerek B.I.D. tarafından ödüllendiriliyor.
Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim de, QC100 ilkeleri, Müşteri Tatmini, Liderlik, Teknoloji, Uygulamaları, İş sonuçları, ISO 9000 ve TOM standartlarını başarıyla yürütmesi nedeniyle altın kategoride IQS Uluslararası Toplam Kalite Yönetimi Ödülü’ne layık görüldü.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı