Basın Bültenleri

2012’de 100. yılını kutlayacak olan Abdi İbrahim, kuruluşunun yıldönümüne özel olarak hazırlanan etkinliklerini sosyal medya yoluyla paydaşlarına hızlı ve efektif bir şekilde duyuracak.
Şirketin tüm faaliyetlerini ve etkinliklerini konvansiyonel medyanın yanı sıra dijital platformdan da güçlü bir şekilde anlatmaya hazırlanan Abdi İbrahim, 100. yılına özel olarak Facebook ve Twitter’ı sosyal sorumluk projelerinin de yürütüleceği bir mecra olarak kullanacak.
Abdi İbrahim, medya ve iletişim kanallarındaki değişen konjonktüre ayak uydurarak sosyal medyada artık çok daha aktif bir şekilde yer alıyor. Gerçekleştirdiği çalışmalarını ve kurumsal kimliğini en doğru ve etkin şekilde aktarmak amacıyla etkili sosyal medya platformları olarak kabul edilen “facebook” ve “twitter” da kurumsal sayfalarını açan Abdi İbrahim, sosyal medya sayesinde artık çok daha fazla kişiye ulaşıyor.
100. yılını özel etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Abdi İbrahim, yıl boyunca devam edecek faaliyet takvimini sosyal ağlara aktaracak. Paydaşlarına hızlı ve aktif bir şekilde ulaşmayı hedefleyen Abdi İbrahim, Twitter ve Facebook’taki kurumsal sayfalarında yürütülen güncel çalışmaların yanı sıra, kurumsal bilgiler, fotoğraflar ve Abdi İbrahim’in gündemine dair interaktif yorumlara da yer veriyor.
Twitter adresi:
http://twitter.com/abdiibrahimilac
Facebook adresi:
http://www.facebook.com/abdiibrahimilac
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı