Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, ilaç sektöründeki başarısını 2011 şirketler basketbol liginde de göstermeye hazırlanıyor
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, Türkiye profesyonel spor organizasyonları alanında "International Organization for Standardization" kalite belgesi almaya hak kazanan SporMax tarafından  düzenlenen Şirketler Basketbol Ligi’nde bu sene de yerini aldı. 
 
Operasyonel başarıları kadar insan kaynakları alanındaki çalışmalarıyla da adından sıkça söz ettiren Abdi İbrahim, takım çalışmasındaki başarısını şirket içinde kurulan kadın ve erkek basketbol takımlarıyla da gösteriyor.
 
Spormax tarafından kurumlar arasında düzenlenen ve aralarında diğer ilaç şirketlerinden takımların da yer aldığı turnuvaya ilk kez 2010 yılında katılan Abdi İbrahim, ilk turnuvadan gümüş madalya ile ayrılmıştı.
 
2011’de ise performansını iki erkek ve bir bayan takımıyla gösterecek olan Abdi İbrahim; Glaxo SmithKline, Samsung ve Akbank gibi rakiplerinin karşısına daha güçlü çıkabilmek için turnuvaya önemli bir isimle hazırlanıyor. Efes Pilsen antrenörlerinden Bilal Han Duru ile çalışan takımlar zorlu mücadelede rakiplerine açık fark atmayı hedefliyor.
 
8 Ekim’de başlayan ve 23 Ekim tarihine kadar devam edecek 2011 Şirketler Basketbol Ligi’nde ilk maçını 9 Ekim Pazar günü Akatlar Terakki Vakfı Spor Tesisleri’nde oynayan Abdi İbrahim, hayli heyecanlı geçen oyundakini başarısını diğer maçlarda da sürdürmeyi hedefliyor.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı