Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de bu yıl 6. kez düzenlenen “Yılın Şirketi” yarışmasında “Yılın İlaç Firması” ödülünü kazanarak uluslararası arenadaki başarılarına hız kesmeden devam etti
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, uluslararası arenada titizlikle yürüttüğü çalışmalarının sonucu olarak Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki  “Buta Palace”da 28 Ekim’de düzenlenen görkemli törenle ödülünü aldı. 
Ekonominin farklı alanlarında büyük başarı göstererek Azerbaycan’ın dünya ekonomisine entegrasyonuna ve sosyal refahına pozitif katkıda bulunan şirketlerin başarılarını belgelemek amacıyla düzenlenen yarışmada Abdi İbrahim uluslararası arenada gösterdiği başarıları doğrultusunda “Yılın İlaç Firması” ödülünün sahibi oldu.
Ödül töreninde konuşma yapan Organizasyon Komitesi Başkanı İbrahim Baharov, “Jürimiz ödülün sahibini seçerken her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir dürüstlükle karar verdi. Bu ödül her zaman başarılı sonuçlar gösteren ve sektöründe öncü olan şirketlere verildi. Başarılı olan şirketleri tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirdi. 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı