Basın Bültenleri

Binlerce üst düzey yöneticiyi bir araya getiren Pazarlama Zirvesi'nin 13'üncüsü 5 - 6 Aralık 2012 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşti.Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, bu yıl da Pazarlama Zirvesi’nin ana sponsorluğunu üstlendi.
Her yıl farklı bir tema ile katılımcılarını etkilemeyi başaran Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki teması “Sizin hikayeniz ne?” idi.
İlham veren öykülere Abdi İbrahim desteği
Abdi İbrahim’in de ana sponsorlardan biri olarak katılım gösterdiği zirvede, kurumlara değer kazandıran hikayelerden,  bağlayan, motive eden, satan ve  dinleyenlere daha fazlasını isteten hikayelere kadar bir çok  ilham veren öyküye tanık olma ve  birçok başarılı hikayeyi de ünlü yönetim otoritelerinden ve danışmanlarından dinleme şansı elde edildi.
Okan Öncel yüz yıllık başarı hikayesini paylaştı
Her büyük markanın bir hikaye anlattığı fikrinden yola çıkılarak belirlenen tema kapsamındaAbdi İbrahim Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Okan Öncel de 2012 yılında asırlık şirketler arasına giren Abdi İbrahim’in tarihe tanıklık ettiği başarı hikayesini dinleyicilerle paylaştı.
Abdi İbrahim’in başarı hikayesini dinleyicilere aktaran Öncel, “Tam bir asırdır tıbba ve insanlığa artı değer yaratmak düşüncesi ile durmadan çalışan şirketimizin başarı hikayesinin ilk satırları 1912’de Küçükmustafapaşa semtinde açılan küçük bir eczaneyle yazılmaya başlanmıştı. Bu eczane; bugün bir asrı geride bırakmış Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim için hayata değer katan artılardan ilkiydi, uzun ve zorluklarla dolu bir yolculuğun ilk adımıydı. Kuruluşumuzdan bu yana zorluklara göğüs gerdiğimiz zamanlar da oldu. Başarı zordur, fakat o başarıyı sürdürülebilir kılmak çok daha zordur. Biz bugün; köklü geçmişimizve bünyemizde çalışan binlerce profesyonelin omuzları üzerinde taşıdığı bu başarıyı9 yıldır aralıksız sürdürerek sektör liderliğini üstlenmenin gururunu yaşıyoruz. Ama daha bitmedi. 100 yıl önce yazılmaya başlanan başarı hikayesi, her gün yeni bir satır eklenerek sürüyor” dedi.
Pazarlama Zirvesi’nde bu yıl, ünlü Fransız polisiye yazarı Jean-ChristopheGrangé, StoryWars kitabının yazarı JonahSachs, EffectiveBrands’in kurucusu Marc de SwaanArons, Zopa’nın kurucusu James Alexander ve Gladyatör ve Shadowlands filmleriyle 2 kez Oscar’a aday gösterilen ünlü senarist William Nicholsongibi alanında uzman birçok önemli isim konuşmacı olarak yer aldı.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı