Basın Bültenleri

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, WWF’nin küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek ve konu hakkında farkındalık oluşturmak amacıyla hayata geçirdiği Dünya Saati Kampanyası’na sürdürülebilir bir yaşama verdiği önem doğrultusunda destek olacak.
2012 yılında tüm dünyada bir milyon şehrin ve bir milyar insanın katılması beklenen Dünya Saati Kampanyası’na, Türk ilaç pazarının lider firması Abdi İbrahim de 31 Mart Cumartesi günü 20:30-21:30 saatleri arasında Abdi İbrahim Tower’ın ışıklarını kapatarak katılacak.
Çalışmalarını çevreye saygı misyonuyla devam ettiren Abdi İbrahim, WWF’nin küresel sorunlara dikkat çekmek kapsamında tüm dünyayla eş zamanlı yürüttüğü Dünya Saati Kampanyası ile sürdürülebilir bir gelecek için harekete geçtiğinin altını bir kez daha önemle çizecek.
Bu sene 100 yıllık şirketler arasındaki yerini alan Abdi İbrahim, sahip olduğu sosyal sorumluluk duygusu ile geçtiğimiz senelerde de Dünya Saati Kampanyası’na katılmıştı. Abdi İbrahim, bu yıl da Dünya çapında yürütülen en büyük kampanyanın bir parçası olmanın gururunu yaşıyor.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı