Basın Bültenleri


Abdi İbrahim, Dağıtım Kanallarının Yöneticilerini Üretim Tesislerinde Ağırladı
 
Bir asrı aşkın süredir öncü, cesur ve yenilikçi çalışmalarıyla hayatı ve geleceği iyileştirmek için faaliyetlerini aralıksız sürdüren Abdi İbrahim, Türkiye’nin önde gelen ecza depolarının yönetim kurulu başkanlarını ve genel müdürlerini Esenyurt’ta bulunan üretim tesislerinde ağırladı.
 
1912 yılından bu yana yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleri ile dokunduğu hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, Türkiye’nin önde gelen ecza depolarının yönetim kurulu başkanlarını ve genel müdürlerini Esenyurt’ta bulunan üretim tesislerinde ağırladı. 30 kişinin katıldığı organizasyon, değerlendirme toplantısı ve fabrika gezisinin ardından düzenlenen akşam yemeği ile sona erdi.                     
 Abdi İbrahim Başkanı Nezih Barut, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Üyesi Erman Atasoy, Abdi İbrahim CEO’su Süha Taşpolatoğlu, Abdi İbrahim Genel Müdürü Emre Kaan ve Ticari Operasyonlar Müdürü Volkan Mustafa’nın da katıldığı toplantıda, Abdi İbrahim ve sektörün 2015 yılı değerlendirmesinin ardından 2016 yılı öngörüleri paylaşıldı. Toplantının ardından fabrikayı gezen ziyaretçiler daha sonra Abdi İbrahim İş Geliştirme Direktörü Elif Elkin’in yaptığı kurumsal sunumu izledi.
Üretim tesislerinden çok etkilendiklerini dile getiren dağıtım kanallarının önde gelen yöneticileri, Abdi İbrahim ile güçlü bir işbirliği içinde bulunduklarını ve bundan duydukları mutluluğu belirttiler. Abdi İbrahim Başkanı Nezih Barut ise yaptığı konuşmada sektörden ve Abdi İbrahim’in sektörde bulunduğu konumdan bahsetti. Abdi İbrahim ile yaptıkları işbirliği ve dayanışma için ziyaretçilere teşekkür etti.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı