Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim sosyal medyadaki etkinliğini günden güne artırmaya devam ediyor. Abdi İbrahim’in Facebook sayfasını beğenenlere açık olarak tasarlanan oyun sayesinde en iyi puanları alanlar Van Gogh’un ünlü “Oda” eseri ile özel olarak hazırlanan birbirinden özel armağanlar kazanıyor.
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim’in sanatseverlere özel olarak hayata geçirdiği oyun, Van Gogh’un eserlerinin arasındaki farkları zamana karşı yarışarak bulma kuralına dayanıyor.
Büyük ölçüde dikkat gerektiren ve 4 hafta boyunca sürecek olan bu keyifli oyunda, her hafta en yüksek puanı kazanan 25 kişi, sergiye özel olarak Van Gogh’un meşhur “Oda” tablosu temasıyla tasarlanan hediyeleri kazanıyor.
Her kazanana kitap armağan edilirken; yarışmanın birinci haftası çanta, ikinci haftası poster, üçüncü haftası puzzle ve dördüncü haftası ise DVD hediye ediliyor. Van Gogh’un resimlerinin eğlenceli bir yolla dikkatle incelendiği oyun, oynayanlara hoşça vakit geçirtirken, Van Gogh’un ünlü eserleriyle de bir görsel şölen yaşatıyor.
 
Van Gogh Alive, kapılarını İstanbul’dan sonra Başkent’te açtı
Açıldığı günden itibaren ziyaretçi akınına uğrayarak 150.000’i aşkın kişiyi ağırlayan Van Gogh Alive Dijital Sanat Sergisi, 15 Mayıs’ta İstanbul’daki gösteriminin sona ermesinin ardından 16 Ekim tarihinde Ankara Cer Modern'de ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.
Ankaralıların yoğun ilgi gösterdiği Van Gogh Alive Dahi ressam Van Gogh’un en ünlü eserlerini, 3.000’in üzerinde dijital imajla çerçevenin içinden çıkaran ve izleyicilerine klasik müze gezisinin çok ötesinde bir deneyim yaşatan sergi 3 Ocak 2013 tarihine kadar Ankaralı sanatseverlere resim, müzik ve edebiyatı harmanlayarak sunacak.
Tek bir hikayeye odaklanan çarpıcı bir sanat ve teknoloji füzyonu olan Van GoghAlive, geleneksel sanat, multimedya görüntü teknolojisi ve sinematografik yönetmenliğin eşsiz bir birleşimiyle; cezbeden, eğiten ve eğlendiren alternatifsiz bir deneyim sunuyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı