Basın Bültenleri

Farmavizyon Eczacilik Fuari na katilan Abdi Ibrahim, eczacilar ile sanayi arasinda karsilikli iletisimin onemine dikkat cekerek eczacilarin sektördeki önemini vurguladı.
Türk Eczacıları Birliği (TEB) ve Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB) tarafından düzenlenen ve Türkiye'de eczacı örgütleri tarafından oluşturulan tek fuar olma özelliği taşıyan Farmavizyon Eczacılık Fuarı, 8-10 Nisan 2011 tarihlerinde, İstanbul CNR Expo Center’da gerçekleştirildi.
İlaç ve eczacılık alanındaki en büyük buluşma platformu olan Farmavizyon Fuarı’nın en etkili mesajı Türkiye’nin lider ilaç firması Abdi İbrahim’den geldi. Eczacılara tüm fuar boyunca ‘Sensiz Olmaz’ konseptiyle seslenen Abdi İbrahim, eczacılar ile sanayi arasında karşılıklı iletişimin önemine dikkat çekerek eczacıların sektördeki önemini vurguladı.
Fuara katılan Abdi İbrahim Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli: “Abdi İbrahim olarak 8 senedir kutu ve ciro bazında sektör lideriyiz, son iki senedir ise açık ara lideriz. Türkiye’nin en geniş satış ve pazarlama kadrosuna sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. 2000 kişilik saha ekibimiz sayesinde eczacılarla her zaman etkin iletişim kurmaya çalışıyoruz. Eczacıların sektördeki öneminin farkındayız. Eczacılarımızın ilaç satışı gerçekleştirmekten öte, halkımıza ilaçların kullanımı konusunda danışmanlık hizmeti verdiği ve onları yönlendirdiği çok açıktır. Biz de Abdi İbrahim olarak her zaman ve her platformda eczacılarımızın yanında olmaya özen gösteriyoruz. Bugün Farmavizyon Fuarı’nda pazardaki yeni ürünlerimizi tanıtmak, mevcut ürünlerimiz ile ilgili bilgi paylaşımında bulunmak amacı ile bulunuyoruz, eczacılarımızla iletişimimizi kuvvetlendirmek bizim için çok değerli. Hedefimiz eczacılarımızla birlikte sektörümüzü geliştirmek ve bu yolda birlikte yürümek” dedi.
Farmavizyon Fuarı gibi sektör gelişimine ve etkileşimine katkı sağlayan platformların önemine dikkat çeken Dr. Gedikli, sağlık alanlarının dinamik ve hızlı gelişen bir yapıda olduğunu ve sürdürülebilir başarının odağında değişime hızlı adaptasyonun yer aldığını belirtti.
Üç gün boyunca ziyaretçilerine keyifli ikramlar ve şovlar hazırlayan Abdi İbrahim, ikinci gün standında ünlü radyo sunucusu Geveze’yi ağırlayarak büyük dikkat çekti.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı