Basın Bültenleri


Türkiye’nin en geniş ürün portföyüne sahip ilaç firması Abdi İbrahim, güçlü ve stratejik iş ortaklıkları neticesinde, yurt dışında geliştirilen YOUPLUS destek ürünlerini Türk halkının hizmetine sundu.
Abdi İbrahim Sağlık Ürünleri Grubu’nun ikinci markası olan YOUPLUS, “Hayatta Herkesin Biraz Desteğe İhtiyacı Vardır” sloganından yola çıkarak, 8 ayrı formül ve 13 farklı ürün çeşidinden oluşan geniş ürün gamıyla kişilerin hayatına artı değer katıyor.
YOUPLUS’ın lansman toplantısında açıklamalarda bulunan Abdi İbrahim Uluslararası Pazarlardan Sorumlu Genel Müdürü Dr. Cüneyt Gedikli, “Bir yandan global bir oyuncu olma yolunda önemli atılımlarımızı sürdürürken, aynı zamanda iç pazardaki gücümüzü de artırmak üzere faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu doğrultuda oluşturduğumuz Sağlık Ürünleri Grubu’nun ilk markası olan Bruno’yu şimdi de YOUPLUS izliyor. Önümüzdeki dönemde, gerek kurumsal markamız, gerekse ürün ailesini genişletmeyi planladığımız Sağlık Ürünleri markalarımızla daha büyük başarılara imza atacağımıza gönülden inanıyoruz” şeklinde konuştu.
YOUPLUSmarkası altında toplam 13 destek ürünü bulunduğunu belirten Gedikli, “Özel içerik kombinasyonları ile farklılaşan YOUPLUS, geniş ürün portföyüyle ihtiyaç yaratan ve karşılayan bir marka. Önümüzdeki dönemde YOUPLUS ürün ailesini daha genişleterek destek ürünleri alanında da lider olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.
Herkesin biraz desteğe ihtiyacı var…
 
Abdi İbrahim Sağlık Ürünleri Grubu Satış ve Pazarlama Direktörü Hayal Tepe de şu bilgileri verdi: “Vücudumuzun gelişimi, yenilenmesi ve çalışması için gerekli olan enerjiyi sağlıklı beslenme yoluyla karşılarız. Ancak Vitamin, Mineral, Omega-3 yağ asitleri gibi önemli besin öğeleri, vücut tarafından üretilmediği için, bu öğelerin düzenli biçimde vücuda dışarıdan alınması gerekir. Tüm bu ihtiyaçlar, yaşa ve cinsiyete göre farklılık gösterirken, gereksinim duyulan besin öğelerinin yeterli miktarda alınması, bireyin ruhen ve fiziken daha sağlıklı olmasını destekler. Söz konusu besin öğelerinin eksikliği halinde ise halsizlik, yorgunluk, konsantrasyon kaybı, saç dökülmesi ve tırnakların kolay kırılması, çeşitli bağışıklık sistemi sorunları ve kemik erimesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Biz de bu gerçeklerden hareketle YOUPLUS ürün grubunu oluşturduk. Tıbba ve insanlığa hizmet misyonuyla devam etiğimiz yolda ‘Herkesin Biraz Desteğe İhtiyacı Vardır’ dedik ve artı değer katılmış ürünlerimizi pazara sunduk.”
 
YOUPLUS 1000 Fidan İçin Avrasya Maratonu’nda…
YOUPLUS, hayata artı değer katma misyonuyla daha temiz bir çevreye katkıda bulunmak için Abdi İbrahim çalışanlarıyla Avrasya Maratonu’na katılıyor.
YOUPLUS desteği ile doğaya 1000 ağaç kazandırmak için yürüyecek olan Abdi İbrahim çalışanları adına ekilecek fidanlar İzmir Urla
Hatıra Ormanı’nda yerini alacak.
 
YOUPLUS reklamları büyük dikkat çekiyor.
“Hayatta herkesin biraz desteğe ihtiyacı vardır” sloganıyla çıkış yapan YOUPLUS reklam filmi Kasım ayı itibarıyla TV’lerde gösterilmeye başlandı. Günümüz yaşam koşullarında ‘destekçilere’ ihtiyaç duyulduğu öngörüsüyle hazırlanan filmde,  YOUPLUS ürünleri hayata artı değer katan destekçiler olarak konumlandırıldı. Hayatın çeşitli kesitlerinden örnekler içeren reklam filminde insan hayatının birazcık destekle ne kadar kolaylaştığı işleniyor.
360 derece entegre iletişim misyonuyla hareket edecek olan YOUPLUS farklı iletişim mecraları ve etkinlikleriyle geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor.
YOUPLUS sadece eczanelerde satılacak
YOUPLUS Multivitamin, YOUPLUS E-nergy, YOUPLUS Vitamin C, YOUPLUS OMEGA-3,  YOUPLUS Immuwel, YOUPLUS Beaut-e,YOUPLUS Me-Morimaxile’den oluşan ürün grubuyla pazara giren YOUPLUS’a sadece eczanelerden erişim sağlanabiliyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı