Basın Bültenleri


Türk ilaç sektörünün öncü ve lider şirketi Abdi İbrahim, RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin, GfK Türkiye sponsorluğunda yurt çapında gerçekleştirdiği araştırmada ilaç sektöründe en itibarlı şirket sıralamasında birinci sırada yer aldı.
RepMan İtibar Araştırmaları Merkezi’nin, GfK Türkiye sponsorluğunda 7 coğrafi bölgede, 15 ilde, 16 bin 243 kişi ile yüz yüze görüşme yöntemi ile gerçekleştirdiği itibar araştırmasının sonuçları açıklandı. 15 sektör nezdinde yapılan araştırmanın sonuçlarında 14 sektörde en itibarlı olarak görülen 3 şirkete yer verilirken,  bilişim sektöründe detay sıralaması verilmedi.
Araştırma sonuçlarına göre, Türk ilaç sektörünün öncü ve lider şirketi Abdi İbrahim, ilaç sektöründe en itibarlı şirket sıralamasında birinci sırada yer aldı.   
Türkiye’de ilaç pazarından daha hızlı büyüyen, tercih edilen, saygın ve global bir oyuncu olma vizyonuyla Ar-Ge, üretim ve lojistikte dünya standartlarında tesislerde hizmet veren Abdi İbrahim, başarılı çalışmalarını itibar araştırmasında aldığı sonuçla taçlandırdı. 
Türkiye’nin en geniş ürün portföyüne sahip ilaç şirketi olan Abdi İbrahim, 160 marka ve 350’ye yakın ürünün tıbbi tanıtım ve satış faaliyetlerini yürütüyor. 
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı