Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim; dünya ilaç, OTC ve biyoteknoloji sektörünün devleri ileBioPharma İstanbul 2011’de buluşuyor.
29-30 Eylül’de Maslak Sheraton Oteli’nde gerçekleşecek BioPharma Konferansı’na katılacak olan Abdi İbrahim; ilaç, biyoteknoloji ve OTC sektöründen firmaların liderleri ile bir araya gelerek yatırım, distribütörlük, lisans, Ar-Ge ve üretim fırsatlarının değerlendirilmesi konularını görüşecek. 
 
Reçeteli ilaç, biyoteknoloji, reçetesiz ürünler, gıda takviyesi ve API alanlarında dünyanın çeşitli ülkelerinden Türkiye pazarına girmeyi ya da Türkiye’den yurtdışına açılmayı amaçlayan firmaların delegelerini bir araya getirecek olan BioPharma İstanbul 2011’de, ruhsat alım başarısı yüksek ve yeni tedavilere açık olan Abdi İbrahim de hazır bulunacak.
2003 yılından bu yana ilaç sektöründeki liderliğini sürdüren Abdi İbrahim, alanlarında uzman uluslararası isimlerin katılacağı organizasyona özel standıyla katılırken, dünyanın farklı yerlerinden gelen ilaç şirketleriyle temasta bulunarak, gelecek için yeni işbirlikleri ortamı yaratacak.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı