Basın Bültenleri

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, ‘Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011’in ana sponsorlarından biri olarak, pazarlama alanına verdiği önemin altını çiziyor.
Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim, Pazarlama Zirvesi 2011’in ana sponsorluğunu üstlendi. Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011, 7-8 Aralık’ta Lütfi Kırdar Sergi Sarayı’nda ‘etkileşim ekonomisinde pazarlama’ temasıyla gerçekleştirilecek. 
Abdi İbrahim’in ana sponsorlardan biri olarak katılacağı zirvede, katılımcılar rekabetin hızla arttığı sektörde rakiplerin önüne geçmek için nasıl fark yaratılacağını keşfederken, pazarlama dünyasında yeni fikir ve stratejiler edinebilecekler. 
 
Bu yıl Abdi İbrahim CEO’su Candan Karabağlı’nın da yer aldığı açılış konuşmalarıyla başlayacak olan Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nde; ilaç sektöründe uygulanan pazarlama faaliyetleri, düzenlenecek ana oturum ve paralel oturumlarda irdelenecek. Abdi İbrahim Pazarlama ve Satış Genel Müdürü Cüneyt Gedikli’nin sunumuyla pazarlama alanındaki yeni trendler ve uygulamaların paylaşılacağı ana oturumu, dijital platformda ilaç iletişiminin masaya yatırılacağı Gazeteci Cüneyt Özdemir’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek paralel oturum izleyecek. 
 
Yoğun rekabetin her aşamada hissedildiği, doğrudan müşterisine dokunmadan ve iletişim kanallarına getirilen kısıtlamalar çerçevesinde, pazarlama stratejilerini oluşturan ilaç sektörü temsilcileri arasında 9 senedir liderliğini koruyan Abdi İbrahim, bu yıl farklı bir perspektif yaratacağı Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nde etkileşim ekonomisinde kurduğu iletişimi ve pazarlama stratejilerini anlatacak.
 
2000’e yakın profesyonelin pazarlama dünyasındaki gelişmeleri paylaştıkları ‘Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2011’de Marka Stratejisti McCan Worldgroup ve TBWA Müşteri Servisleri Uluslararası Eski Başkanı, Management Center Türkiye Yönetici Ortağı, en iyi satanlar listesine girmiş Absolutbook’un yazarı ve Vodafone Global Marka Eski Direktörü gibi alanında uzman birçok isim öneri ve deneyimlerini aktarmak üzere konuşmacı olarak yer alacak.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı