Basın Bültenleri

Abdi İbrahim Tower, 3-6 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen Contemporary İstanbul kapsamında dünyanın dört bir yanından koleksiyoner vesanatseverlere kapılarını açtı. Katılımcılar hem ünlü İtalyan mimar Dante Benini’ye 2006 yılında ‘Yılın Mimarı’ Ödülünü kazandıran Abdi İbrahim Tower’ın mimarisinden hem de Barut Koleksiyonu’ndan oldukça etkilenmiş olarak ayrıldı.
Bu yıl 11.’si düzenlenen Contemporary İstanbul kapsamında dünyanın dört bir yanından koleksiyoner ve sanatseverler, sanatla mimarinin iç içe geçtiği Abdi İbrahim Tower’ı ziyaret etti. 600’ü aşkın eserin bulunduğu Barut Koleksiyonu’nun başyapıtlarının sergilendiği Abdi İbrahim Tower, duvarlarını süsleyen çağdaş sanat eserleriyle dikkat ve beğeni topladı.
Ünlü İtalyan mimar Dante Benini’ye 2006 yılında ‘Yılın Mimarı” Ödülü’nü kazandıran Abdi İbrahim Tower, İstanbul’da gerçekleşen sanat etkinliklerinde, koleksiyonlerin en önemli duraklarından biri konumunda. 4 Kasım’da sanatseverlere kapılarını açan Abdi İbrahim Tower, yerli ve yabancı pek çok sanatçının resim, heykel ve video enstalasyonlarını içinde barındırıyor. Uzun yıllar boyunca biriktirilen bu değerli eserler, çalışanların sanata ilgi duymasını sağlarken, çalışma ortamına da renk ve keyif katıyor.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı