Basın Bültenleri

Bir asrı aşkın süredir cesur, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarıyla faaliyetlerini sürdüren Abdi İbrahim, çalışanları arasında farkındalık yaratmak amacıyla “Kök Hücre ve Kan Bağışı Projesi”ni hayata geçirdi.
Dokunduğu hayatları iyileştirmek için 104 yıldır tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, Türk Kızılayı ile işbirliği yaparak yeni bir projeye daha imza attı. Yılbaşından bu yana düzenlediği toplantılarda, Abdi İbrahim Genel Müdürlük’te ve Esenyurt’taki üretim tesislerinde yaklaşık 300 Abdi İbrahim çalışanı Kızılay’a kök hücre ve kan bağışında bulundu.
Kızılay’a Kök Hücre ve Kan Bağışı
Proje kapsamında yılbaşından bu yana düzenlenen toplantılarda, kök hücre ve kan bağışı konusunda bilgilendirme yapıldı. 21 Mart Pazartesi günü ise Abdi İbrahim Genel Müdürlüğü’nde ve üretim tesislerinde Türk Kızılayı tarafından bilgilendirme seminerleri verildi. Kök hücre ve kan bağışı konusunda genel bilgilendirmenin yapıldığı seminerlerde, doğru bilinen yanlışlar ve uygulama yolları anlatıldı. Gönüllü olarak uygulamaya katılan Abdi İbrahim çalışanları, Kızılay’a kök hücre ve kan bağışı yaptı.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı