Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim, 100. Kuruluş yıldönümü nedeniyle hayata geçirdiği Akılcı İlaç kullanımı Kampanyası ve Van Gogh Alive Dijital Sanat Sergisi’nin ardından önemli bir projeye daha imza attı. Abdi İbrahim, Young Guru Academy Liderlik Okulu’nun ve Üniversitelerarası Liderlik Zirvesi’nin altın sponsoru oldu.
Tıbba ve insanlığa hizmet misyonuyla hareket eden Abdi İbrahim, geleceğin sosyal sorumlu liderlerini yetiştirmek vizyonuyla 2000 yılında Türkiye’de kurulan uluslararası sivil toplum örgütü Young Guru Academy’e sponsor oldu.
100. kuruluş yıldönümü nedeniyle hayata geçirdiği anlamlı projelere YGA Liderlik Okulu ve Üniversitelerarası Liderlik Zirvesi’ne destek olarak bir yenisini ekleyen Abdi İbrahim geleceğin liderlerinin gelişimine insan kaynaklarıyla destek oluyor.
Abdi İbrahimli Liderler Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyor...
Çokuluslu firmaların dünya başkanlarının, yönetim kurulu üyelerinin, bilim adamı, sanatçı ve akademisyenlerin sorumlu lider olma yolunda tecrübelerini paylaştığı YGA Liderlik Okulu, 19-24 Haziran tarihleri arasında Özyeğin Üniversitesi Çekmeköy kampüsünde gerçekleşecek. Abdi İbrahim’den 3 genç yöneticinin de Lider Koçluğu yapacağı YGA Liderlik Okulu’nda geleceğin lider adaylarına sıra dışı bir liderlik eğitimi verilecek.
YGA Liderlik Okulu’nun ardından, her yıl internet üzerinden başvuran 50 bin aday arasından seçilen 2 bin üniversite öğrencisinin katıldığı Üniversitelerarası Liderlik Zirvesi ise 24 Kasım tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Liderlik programında 100’e yakın değerli işadamı başarı hikayelerini geleceğin liderleri ile paylaşacak.
Türk iş dünyasına yaratıcı, yetenekli, yenilikçi ve global vizyona sahip lider insan kaynağı yetiştirilmesine her zaman destek veren Abdi İbrahim, YGA Liderlik Okulu ve Üniversitelerarası Liderlik Zirvesi’yle geleceğin liderlerinin gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı