Basın Bültenleri

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi Ibrahim, sektörde benzeri görülmemis özellikleriyle dikkat çeken yeni lojistik merkezini Istanbul Esenyurt ta hizmete açti. 21 Ekim Persembe günü gerçekleştirilen açılışta Sağlık Bakanı Sayın Prof. Dr. Recep Akdağ ın yanı sıra, Abdi İbrahim Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, üst düzey yöneticiler ve sektörün önde gelen isimlerinden oluşan kalabalık bir davetli grubu yer aldı. Abdi İbrahim Lojistik Merkezi, sahip olduğu yüksek teknolojik donanım sayesinde sektöre ilk kez Teknolojistik kavramını kazandırıyor.
Toplam 22.000 m2 kapalı alana ve 14.500 palet kapasitesine sahip olan Abdi İbrahim Teknolojistik Merkezi 35 milyon dolar yatırımla hayata geçirildi. Malzeme hareketleri dahil tüm işlemlerin bilgisayar kontrolünde, el değmeden gerçekleştirildiği Abdi İbrahim Teknolojistik Merkezi, lojistikte gelinen son noktayı temsil ediyor.
Manuel depolara göre, daha az alanda çok daha fazla malzemenin stoklanabildiği Abdi İbrahim Teknolojistik Merkezi’nde, depolanan ve transfer edilen tüm malzemelerin miktar ve lokasyonları, palet hareketleri online olarak takip ve kontrol ediliyor.
Hızlı mal giriş-çıkışı yapabilme özelliğiyle çalışan Abdi İbrahim Teknolojistik Merkezi’nde, tartıma ve üretime gönderilecek maddelerin hızlı ve hatasız olarak uzak raflardan çağırılması sağlanıyor.
Abdi İbrahim Teknolojistik Merkezi’nde minimum insan hatasıyla lojistik hizmeti sağlanıyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı