Basın Bültenleri

Acil doğum kontrol yöntemleriyle ilgili yanlış bilinenleri ortadan kaldırmak, “Ertesi Gün Hapları’’nın doğru ve güvenilir kullanımını sağlamak ve bu sayede toplumu bu konuda bilinçlendirmek amacıyla www.ertesigun.com isimli internet sitesi ve “Ertesi Gün Hapı Danışma Hattı’’ hayata geçiriliyor
Acil doğum kontrol yöntemleriyle ilgili bilmek istediğiniz her şeye artık internet ya da telefon yoluyla kolayca ulaşabilirsiniz! 
 
www.ertesigun.com ve “Ertesi Gün Hapı Danışma Hattı” korunmasız cinsel ilişki, doğum kontrol hapının unutulması veya yanlış prezervatif kullanımı gibi istenmeyen gebeliklere yol açabilecek durumlar hakkında bilgi sunuyor.  
 
Cinsel ilişki sonrasında, istenmeyen gebelikler hakkında çiftlerin aklındaki soruları yanıtlayabilmek ve bu konuda toplumu bilinçlendirmek için hayata geçirilen www.ertesigun.com’da ‘’Ertesi Gün Hapı’’nın kullanımıyla ilgili detayların yanı sıra; uzmanların görüşlerinin yer aldığı bilgilendirici videolara da ulaşmak mümkün. Regl hesaplayıcı, ertesi gün hapı sayacı gibi en çok ihtiyaç duyulan konularda ziyaretçilerine hizmet sunan sitede, tüm sorular uzmanlar tarafından yanıtlanıyor. 
 
Bu tür konularda yaşanan acil durumlarda ise “Ertesi Gün Danışma Hattı” hızlı ve pratik çözümler sunuyor. Bu hat aracılığı ile ertesi gün hapının nasıl kullanıldığı, nasıl etki ettiği, yan etkileri ve kullanım sonrası şüpheler hakkında birçok bilgiye ulaşılabiliyor. “Ertesi Gün Danışma Hattı”na başvuran kişi, otomatik yanıt sisteminde sorularına cevap bulamadığında telefonu numarasını bırakarak, uzman doktorlar tarafından geri aranıyor. 
 
Cinsel ilişki sonrasında yaşanabilecek istenmeyen gebeliği önlemek ve acil doğum kontrol yöntemleri ile ilgili bilgi almak için, 0212 321 21 00 ya da 0800 211 64 44 numaralı telefonlardan “Ertesi Gün Danışma Hattı”na ulaşmak ya da www.ertesigun.com üzerinden bilgi edinmek mümkün. 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı