Basın Bültenleri


Mevsim değişikliklerinin insanları en çok etkilediği sonbahara geçiş döneminde, soğuk algınlığı ve gribal enfeksiyonlara karşı Abdi İbrahim tarafından sunulan Bruno Antiviral burun spreyi, hava yoluyla bulaşan bu hastalıklara karşı savaşıyor. Bruno Antiviral burun spreyi, doğal içeriğiyle 1 yaşından itibaren tüm bireylerin tedavi sürecine yardımcı oluyor.
Abdi İbrahim; köklü geçmişinin ve yenilikçi anlayışının ışığında yarattığı şemsiye markası Bruno ile burun bakım sağlığı konusunda, 7’den 70’e tüm aile bireylerine çözüm önerileri sunuyor. Burun sağlığı denilince akla gelen ilk marka olmayı hedefleyen Türk ilaç sektörünün öncü ve köklü şirketi Abdi İbrahim’in Sağlık Ürünleri kategorisinde yer alanBruno“Antiviral” ürünü, soğuk algınlığı ve gribin önlenmesine ve tedavisine  yardımcı olma özelliğiyle pazarda bir adım öne çıkıyor.
İçeriğinde doğal Deniz Yosunu bulunuyor
İçeriğinde İrlanda kırmızı deniz yosunu (Kargeloz) bulunan Bruno Antiviralözellikle mevsim geçişinin yaşandığı sonbahar aylarında olmak üzere tüm kış boyunca, grip ve soğuk algınlığının önlenmesi ve tedavisine yardımcı tek burun spreyi olarak pazarda yer alıyor. Koruyucu içermeyen doğal içeriği ile, 1 yaşından itibaren tüm çocukların ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.  Soğuk algınlığı ve grip döneminde ilaç kullanamayan hamileler ve emzirme dönemindeki annelerin de kullanımına uygun olan Bruno Antiviral, özellikle destekleyici tedavi ürünleriyle alındığı zaman hastalık süresini kısaltıyor ve tedaviye yardımcı oluyor. Özellikle okulların açılması ile artan soğuk algınlığı ve grip gibi hastalıkların önlenmesi için hastalık hissedildiği anda kullanılması öneriliyor.
Tüm aile için Bruno
Tüm ailenin burun bakım ihtiyaçları için farklı ürünler sunan Bruno; bebeklerin günlük burun temizliğinde ve burun tıkanıklığının giderilmesine yardımcı olmak için kullanılan Bruno Bebek Serum Fizyolojik, çocuklar için Bruno Çocuk İzotonik Okyanus Suyu Spreyi, yetişkinler için Bruno Yetişkin Hipertonik Okyanus Suyu Spreyi, soğuk algınlığı ve gribin önlenmesine ve tedavisine yardımcı Bruno Antiviral Burun Spreyi ve ofis, uçak, otobüs yolculukları gibi kuru ve kirli havanın olduğu ortamlarda burnun nemlendirilmesine yardımcı Bruno Antidry Nemlendirici Sprey’den oluşuyor.
Türk ilaç pazarında 11 yıldır liderliğini sürdüren Abdi İbrahim bu başarısını, Sağlık Ürünleri kategorisindeki yeni ürünlerle daha da güçlendirmeyi ve bu kategoride de öncü şirketlerden biri haline gelmeyi hedefliyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı