Basın Bültenleri

Sertleşme sorunu, dünyada birçok erkeği etkileyen yaygın bir problem. Başarılı cinsel teması sağlayabilecek sertlik düzeyine ulaşamama ya da bu sertlik düzeyini yeterince sürdürememe hali olarak tanımlanan bu problem, hekimlerin tercih ettiği deyişle "erektil disfonksiyon" nedir? Neden olur? Tedavisi mümkün mü? Sertleşme sorunu ile ilgili doğru bilinen yanlışlar ve performans ölçen “haz kadranı” Abdi İbrahim’in hayata geçirdiği web sitesi www.anlarsinya.com'da.
Penis büyüklüğü, erken boşalma, cinsel ilişki sırasında erkeğin penisinde sertleşme kaybı, sertleşme sorununda kullanılan ilaçlar, alkol alımı, kalp hastalıklarında ilaç kullanımı gibi sorularla ilgili doğru bilgileri edinebileceğiniz, toplumsal bilinci arttırıcı ve yararlı bir site olan www.anlarsinya.comyayın hayatına başladı.
Sertleşme sorunu ile ilgili doğru bilinen yanlışlar anlarsınya.com’da
Dünyada 100 milyondan fazla erkek sertleşme sorunu yaşıyor. Yapılan araştırmalar, sorunun 40-70 yaşları arasındaki erkekler arasında daha yaygın olduğunu gösterse de sertleşme sorunu gençlerin de yaşamını etkiliyor. Şeker hastalığı, damar sertliği, felç, yaralanmalar, kalp rahatsızlığı, prostat gibi rahatsızlıklar sertleşme sorununa yol açabiliyor. Depresyon ve stres gibi psikolojik sorunlar da etken olabiliyor. Sertleşme sorunu ile ilgili doğru bilinen yanlışlar ve merak ettiğiniz her şeye www.anlarsinya.comweb sitesini ziyaret ederek yanıt bulabilirsiniz.
Performansı ölçen “haz kadranı”, www.anlarsinya.com’da
Dünyanın en hızlı bilgisayarı Tiahne-2, dünyanın en hızlı eğlence treni Formula Rossa, dünyanın en hızlı jeti Lockheed SR-71, dünyanın en hızlı binek otomobili Bugatti Veyron Super Sport, dünyanın en güçlü vinci SSCV Thialf ve Bagger 288’in de yer aldığı www.anlarsinya.com’da hız ve kuvvet büyük önem kazanıyor. Sitenin içerisinde yer alan performans oyununa erişmek isteyen kullanıcılar, siteye giriş yaptıktan sonra haz kadranı butonuna tıklayabiliyor ve performanslarını ölçebiliyorlar.
 
ABDİ İBRAHİM HAKKINDA:
 
Abdi İbrahim, 1912 yılından bu yana güçlü vizyonu dinamik yapısı ve çağdaş bakış açısıyla toplum sağlığının iyileştirilmesi için çalışmaktadır. Türkiye ilaç sektörünün lideri olan Abdi İbrahim; 3.400’e yakın nitelikli insan gücüyle sektördeki en yüksek istihdamı yaratan ve en geniş satış kadrosuna sahip ilaç firmasıdır. Türkiye’nin akredite olmuş ilk Ar-Ge merkezini kuran Abdi İbrahim, her yıl cirosunun %5’ini Ar-Ge’ye ayırmaktadır.  Portföyündeki 160 marka, 350 milyon kutu üretim kapasitesi ve 30’a yakın lisansör ile başarısını uluslararası platformlara da taşıyarak 30’den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. İnsana ve çevreye duyarlılık bilinciyle hareket eden Abdi İbrahim 2010 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi Global Compact’a imza atarak, tüm faaliyetlerini güvenilirlik, şeffaflık ve hesap verebilirlik ilkeleri ile yürütmektedir. 100. yılında “Akılcı İlaç Kullanımı Kampanyası”nı hayata geçiren Abdi İbrahim, kampanya ile toplum sağlığı ve ülke ekonomisi açısından önem taşıyan bilinçsiz ilaç kullanımı konusunda, toplumsal farkındalık düzeyini artırmayı ve uzun vadede davranış değişikliği yaratabilmeyi amaçlıyor.www.abdiibrahim.com.tr
 
Bilgi için:
Hande Olgaç  |hande@manifesto.tc  |5544999901
Zuhal Gürdamar |zuhal@manifesto.tc|5077898905
Aylin Levendoğlu |aylin@manifesto.tc|5077898932
Serena Sezer |serena@manifesto.tc|5074565846
Manifesto
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı