Basın Bültenleri

Ilaç Endüstrisi Isverenler Sendikasi’nin (IEIS) Olağanüstü Genel Kurul Toplantisi, 3-4 Nisan 2010 tarihlerinde yapildi.Genel Kurul Toplantisi’nin ardindan gerçeklesen Yönetim Kurulu toplantısında yapılan görev dağılımında, Nezih Barut, yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Ali Arpacıoğlu ve Dr. Tandoğan Tokgöz, Başkan yardımcılığına seçildi
Yönetim Kurulu Başkanı Nezih Barut, Genel Kurul Toplantısı’ndaki konuşmasında; “2009 yılı, global ekonomik krizin getirdiği tedirginlikle başladı. Yılın ikinci yarısında ise kamu maliyesinin yaşadığı zorlukları aşmak amacıyla, kamu otoritesinin fiyat sisteminde yaptığı radikal değişiklikler, ilaç sektörüne ağır yükler getirdi ve önemli oranlarda fiyat düşüşlerine neden oldu. 2010 yılında, sektörümüz için daha fazla sorun yaratacak düzenlemeler yapılmamasını umuyoruz” dedi.
Nezih Barut, 1952 yılında İstanbul’da doğdu. Ailede üçüncü kuşak eczacı olarak 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’nden mezun oldu. Dedesi Abdi İbrahim Bey tarafından 1910 yılında temelleri atılan Abdi İbrahim İlaç Fabrikası’nda göreve başladı. Halen Abdi İbrahim İlaç San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmekte olup, İstanbul Eczacı Odası ve İstanbul Ticaret Odası üyesidir. Barut, daha önce İEİS Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve geçtiğimiz dönemde de Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenmişti.
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı