Basın Bültenleri

Kariyer.net tarafından bu yıl 10.’su düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri”nin sahibi Abdi İbrahim oldu.
İnsan Kaynakları alanında başarılı çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyuyla paylaşmak amacıyla gerçekleştirilen “İnsana Saygı Ödülleri”nde bu yıl 23 sektörden 62 firma ödüle layık görüldü.
16 Şubat Çarşamba günü gerçekleşen 16. İnsan Kaynakları Zirvesi’nde; Abdi İbrahim adına ödülü, İnsan Kaynakları Müdürü Berna Boragan ve İnsan Kaynakları uzmanları Seren Gülser, Tuğba Gencer ve İrem Sağol aldı.
Bu yıl ikinci kez “İnsana Saygı Ödülü” alan Abdi İbrahim’in İnsan Kaynakları ekibi; “İnsana saygı aynı zamanda Abdi İbrahim’in de değerlerinden biri olduğundan bu ödülü almak, çalışanlarımıza yaşattığımız bu hissi taçlandırma anlamı taşıyordu. Bu ödülü alabilmek için bütün yıl boyunca adaylara geri dönüşlerimizin hem sık hem nitelikli olmasına özen gösterirken her bir adaya sanki o pozisyona başvurmuş tek adaymış gibi düşünerek geri bildirim verdik. Bu ödülü önceki yıllardaki gibi bu yıldan sonra da ard arda almak için gelecek sene de en az bu sene gösterdiğimiz çabayı göstereceğiz. “ diyerek duydukları mutluluğu paylaştılar.
Kariyer.net tarafından verilen “İnsana Saygı Ödülleri”, aday başvurularını yüzde yüz yanıtlayan, en çok istihdamı yaratan ve en çok başvuru yapan firmalara veriliyor.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı