Basın Bültenleri

Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim, Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ışığında hayata geçirdiği topluma değer katma misyonunu, ilerleme raporuyla belgeledi.
Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Kofi Annan öncülüğünde 2000 yılında hayata geçirilen Birleşmiş Milletler Küresel Sözleşmesi’ni kabul eden firmalardan biri olan Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, çalışmalarını bu rapor doğrultusunda günümüz küreselleşme olgusunu sürdürülebilirlik ve kalkınma çerçevesinde yönlendirerek, ortak hedef ve stratejiler oluşturuyor.
 
Kurumsal vatandaşlık misyonunu temel iş yapış biçimi olarak kabul eden Abdi İbrahim, insan hakları, çalışma koşulları, çevre ve yolsuzlukla mücadele ana başlıklarında global düzeyde kabul gören 10 ilkeyi kapsayan ve en son 2004 yılında yolsuzlukla mücadele ilkesi eklenen sözleşmeyi, sürdürülebilirlik politikaları kapsamında başarıyla uyguladı.
 
İçeriği şirketin tanıtımı ve Başkan Nezih Barut’un beyanıyla başlayan raporda Abdi İbrahim’in 2010 yılında Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi ışığında hayata geçirdiği faaliyet ve performanslar şeffaf bir şekilde kamuoyunun bilgisine sunuluyor.
 
Abdi İbrahim’in vizyonun, misyonun, sahip olduğu değerlerin ve faaliyetlerinin 2010 yılı özeti olan rapora şirketin web sitesi www.abdiibrahim.com.tr den ulaşabilirsiniz. 
 
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı