Basın Bültenleri


Amerika’nın önde gelen eğitim kurumlarından University of Pennsylvania bünyesinde dünyanın ilk işletme okulu olan Wharton Executive MBA, Türk ilaç sektörünün lider firması Abdi İbrahim’in üretim tesislerini ziyaret etti.
2012 Financial Times sıralamasına göre dünyanın ilk 3 İşletme Yüksek Lisans Programı'ndan biri olan Wharton Executive MBA öğrencileri, Abdi İbrahim’i yakından tanımak ve sektördeki politikalarını öğrenmek amacıyla endüstriyel binalar ve ilaç üretim tesislerinde duayen olarak kabul edilen mimar Dante Benini tarafından tasarlanan, Abdi İbrahim üretim tesislerini ziyaret etti.
Gücünü insana verdiği değerden alan Abdi İbrahim!in ev sahipliğinde organize edilen etkinlik, 11 Eylül tarihinde 2000 yılında faaliyete geçen ve yüksek teknolojiye sahip Abdi İbrahim’in Esenyurt’taki çağın öncüsü üretim tesislerinde gerçekleştirildi.
Üretim Tesisleri, Ar-ge Merkezi ve Lojistik Merkezi’nin gezen öğrencilerin, şirkete ve sektöre dair sorularını ise Abdi İbrahim İlaç CEO’su Candan Karabağlı yanıtladı. Öğrencilerin Abdi İbrahim hakkında sordukları çeşitli sorularla renklendirdikleri organizasyon, keyifli anlara sahne oldu.
Geziden sonra organizasyondan büyük mutluluk duyduklarını ve keyif aldıklarını dile getiren Wharton Executive MBA öğrencileri, gezinin kendilerine Abdi İbrahim hakkında önemli bilgiler kazandırdığını, bu bilgi ve tecrübelerin ilerideki iş yaşamlarına kendilerine yol göstereceğini de ekledi.
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
© 2016-2018 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Murat Yaycı