Haberler

ABDİ İBRAHİM’E SOSYAL SORUMLULUK İLETİŞİMİ ÖDÜLÜ

105 yıldır dokunduğu hayatları iyileştirmek için tutkuyla çalışan ve yatırımlarına hız kesmeden devam eden Abdi İbrahim, Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey”de sosyal sorumluluk iletişimi kategorisinde sedef hastalığına dikkat çektiği “Ceren’in Hikayesi” projesiyle Bronz Ödül’ün sahibi oldu.

Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliği ile gerçekleştirilen ve Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması “Social Media Awards Turkey”de jüri ödülleri kategorisinde 350 başvuru değerlendirildi. Altın, Gümüş ve Bronz’dan oluşan 40 ödülle en başarılı sosyal medya çalışmalarının belirlendiği etkinlikte Abdi İbrahim, sosyal sorumluluk iletişimi kategorisinde Bronz Ödül’e layık görüldü.

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey’e Facebook, Twitter, Instagram ve YouTube başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarında gerçekleştirilen kampanyalar katıldı. Social Media Awards Turkey ödüllerinde sosyal medya kampanyası, sosyal sorumluluk iletişimi, online reklam ve viral video gibi birbirinden farklı kategoriler ödüllendirildi.

29 Ekim Dünya Sedef Hastalığı Günü kapsamında Abdi İbrahim’in sedef hastalığı ile ilgili farkındalığı artırmayı amaçladığı “Ceren’in Hikayesi” projesiyle sedef hastalığının tedavi edilebilir ve bulaşıcı olmadığı aktarıldı. Küçük bir kız çocuğu Ceren’in gözünden anlatılan hikayede, sedef hastası annesinin maruz kaldığı toplumsal önyargılar, yaşadığı durumlar ve baş etme yöntemleri anlatıldı.

 

 

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin