Haberler

ABDİ İBRAHİM OTSUKA’NIN

WEB SİTESİ YENİLENDİ

Keşfetmeye İnanıyoruz, İyileştirmeye İnanıyoruz” mottosuyla dünyanın inovatif yaklaşımını hayata geçiren Abdi İbrahim Otsuka, kurumsal web sitesini yeniledi.

Türkiye’deki beşinci yaşını kutlamaya hazırlanan Abdi İbrahim Otsuka, kurumsal web sitesi www.aio.com.tr’yi yeniden tasarladı. En güncel teknoloji ile donatılan ve dijital kullanıcı deneyimi trendlerine uygun olarak tasarlanan site, yenilikçi yüzüyle yayına girdi. Fonksiyonel yapısıyla kullanıcı dostu bir ara yüz sunan web sitesi; resim, ses ve video gibi çoklu ortam kütüphanelerine sahip.

Abdi İbrahim Otsuka kurumsal web sitesi, arama motorları ve yaygın kullanılan tarayıcıların yanı sıra tüm mobil ve tablet cihazlarla uyumlu bir yazılım ve tasarımla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Site ayrıca kullanıcılara yüklenme süresi ve detaylı-menü aracılığıyla tüm içeriklere tek tıkla ve hızlı ulaşabilme imkanı sunuyor.

Web sitesinden Abdi İbrahim Otsuka’nın ürünleri ve hastalıklarla ilgili bilgilere, tedavi yöntemlerine ve markanın kurumsal bilgilerine erişmek mümkün.  

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin