Haberler

ABDİ İBRAHİM’İN WEB SİTESİ

YEPYENİ ARAYÜZÜ İLE KULLANICILARLA BULUŞTU

Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim, kurumsal web sitesi www.abdiibrahim.com.tr’yi iyileştirdi. Son teknoloji ile donatılan kullanıcı dostu site, yepyeni arayüzüyle güncel ve birbirinden renkli içerikler sunuyor.

Yenilikçi tasarımıyla yayına giren www.abdiibrahim.com.tr, fonksiyonel yapısı ile kullanıcı dostu bir arayüz sunuyor. Abdi İbrahim’in tüm ürünleri ve tedavi alanlarıyla ilgili detaylı, güvenilir, ve güncel bilgiyi esnek kelime arama özelliğine sahip arayüzüyle sunan web sitesi, dijital kullanıcı deneyimi trendlerine uygun olarak tasarlandı.

Yenilenen web sitesi, çoklu dil desteği, resim, ses ve video gibi çoklu ortam kütüphaneleri oluşturabilme özellikleri ile, içerik yönetim sistemini kapsayan en son teknolojiye sahip ve tüm arama motorlarına ve yaygın kullanılan tüm tarayıcılara uyumlu şekilde dizayn edildi.

Tüm mobil ve tablet cihazlara entegre tasarım ve yazılıma sahip Abdi İbrahim’in kurumsal web sitesi, kullanıcılara yüklenme süresi ve mega-menü aracılığıyla tüm içeriklere tek tıkla hızlı ulaşabilme imkanı sunuyor. www.abdiibrahim.com.tr, yaygın kullanılan tüm tarayıcıların yanı sıra tüm mobil ve tablet cihazlarla uyumlu yazılım ve tasarımla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

 

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin