Haberler

ABDİ İBRAHİM GENÇ YETENEK GELİŞTİRME PROGRAMI “İKSİR” BAŞLADI

1912’den bu yana iyileştirme yolculuğunu sürdüren Türk ilaç sektörünün lideri Abdi İbrahim’in Genç Yetenek Geliştirme Programı İksir’in başvuruları başladı. Türk ilaç sanayisinde lider ve uluslararası güçlü bir marka olmak için; yenilikçi ürün ve hizmetleri, cesur ve öncü girişimleriyle, dokunduğu hayatları ve geleceği iyileştirmek için tutkuyla çalışan Abdi İbrahim, hayatı iyileştirmeye kariyerinden başlamak isteyen yetenekleri arıyor.

Abdi İbrahim İksir Genç Yetenek Geliştirme Programı ile kariyerinde ilk ve en önemli adımı atacak yetenekleri, beslenip gelişimlerini sağlayacak, kariyerlerinde dönüşüm yaratacak bu yolculuğun sonunda, kariyerlerine yön verecek deneyimler, fırsatlar ve hayatlarının işi bekliyor.

www.toptalent.co/abdiibrahimiksir adresinden başvuru yapan genç yetenekler, ikinci aşamada kendilerine gönderilen vaka sorusunu ve devamında yetenek testlerini çözüyor olacaklar. Değerlendirmelerden sonra yetenekler Abdi İbrahim’de, şirket kültürünü deneyimleyecekleri, yöneticileriyle tanışacakları bir gün geçirecekler. Yapılacak yabancı dil testi ve mülakatlardan sonra başarılı olan 15 yetenek önce yarı zamanlı olarak Abdi İbrahim’de çalışmaya başlayacak ve süreci başarıyla tamamlayan adaylara program sonunda iş teklifi yapılacak.

Abdi İbrahim İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Onel, programın yeteneklere iş hayatına başlarken ihtiyaç duydukları ‘İksir’i sunduğunu belirtiyor ve ekliyor: Hayatı iyileştirmek ve sihirli dönüşümler yaratmak; yeni şeyler denemeyi, cesaret, tutku ve sorumlulukla her gün öğrenmeyi gerektirir. İksir programını bu cesarete ve yeteneğe sahip genç yetenekler için tasarladık”.

16 Şubat tarihine kadar başvuruların alınacağı programda, üniversiteden lisans ya da lisansüstü programlarından mezun ya da en geç Şubat 2017’de mezun olacak adayların başvurması bekleniyor.

Abdi İbrahim İksir programı başvurusu ve detaylı bilgi için:

www.toptalent.co/abdiibrahimiksir

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin