İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası

content_banner


İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Abdi İbrahim Esenyurt’taki üretim tesislerinde, katı, sıvı ve yarı - katı farmasötik ilaç üretimi ile birlikte; araştırma-geliştirme ve kalite kontrol faaliyetlerini yürütmektedir.

Abdi İbrahim tüm tesislerinde; yasal, uluslararası mevzuatlar ve müşteri gerekliliklerine uymayı, sürekli gelişimi ve çalışanları için güvenli bir çalışma ortamı yaratmayı, İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası’nın temeli kabul eder.

Bu politika çerçevesinde;

Güvenli bir çalışma ortamı yaratmak için faaliyetlerden kaynaklanabilecek sağlık ve güvenlik riskleri ile ilgili koruma parametrelerini belirlemeyi ve uygulamayı,

Çalışanların, tedarikçi ve taşeronların iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını etkin bir şekilde yerine getirmeleri konusunda eğitim faaliyetleri düzenlemeyi,

Sürekli gelişim için ölçülebilir hedefler planlayarak bu hedeflere ulaşmayı taahhüt ve tüm kamuoyuna ilan eder.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi

Güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları yaratılarak, tüm süreçler proaktif yaklaşımlarla sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Acil durum, iş sürekliliği ve iş izin sistemleri ile güvenli çalışma ortamları oluşturulmaktadır. Çalışanların sağlık kontrolleri işe başladıkları andan itibaren düzenli olarak yapılmaktadır. 

İş sağlığı ve güvenliği bilincinin hem çalışanlarda hem de iş birliğinde olunan firmalarda artırılması ve sürekli gelişim için eğitimler düzenlenmektedir.

Tüm yasal izinlere sahip olan Abdi İbrahim, OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası'na da sahiptir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası OHSAS 18001
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin