Abdi İbrahim Akademi

AI Akademi‘Ailemizde herkes bir yetenektir’ sloganından yola çıkarak tüm Abdi İbrahim çalışanları Akademi’nin hedef kitlesindedir.

Kurumsal Akademi Programları

Farklı hedef kitlelere özel tasarlanmış, bireysel gelişim yoluyla kurumsal stratejik gelişimi hedefleyen, süreç mantığında kurgulanmış, farklı öğrenme araçlarını kapsayan gelişim programlarıdır.

Ailedeyim Oryantasyon Programı
Çalışanın işe başladığı ilk 90 gününde sunulan işe adaptasyon amaçlı bilgilendirme ve gelişim çalışmalarını kapsar.
Teknik Gelişim Atölyesi
Üretim tesislerimizde ve laboratuvarlarımızda görev yapmakta olan teknisyen ekibimiz için gerçekleştirdiğimiz; 3 modülün 6 ayda tamamlandığı bir programdır.
Pharma Mini MBA
Destek Birimler, ARGE ve Teknik Operasyonlar Uzman seviyesindeki çalışanlarımızı kariyer adımları boyunca takip eden bir programdır.
Hizmette Mükemmelliyetlik Atölyesi
Asistanlar, Operasyon Destek Uzmanları, İdari İşler Ekiplerinde bire bir müşteri hizmeti sunan kadrolar içindir. 5 modül 6 ayda tamamlanır.
Zirve Yolculuğu Eğitim Programı
Tıbbi Tanıtım Temsilcilerimiz içindir. Temsilcilerimizi tüm kariyer adımları boyunca destekleyen bir programdır.
Liderlik Gelişim Programı
Aİ Tower ve Fabrika Yöneticileri içindir. 3 modülün 8 ayda tamamlandığı bir programdır.
Medico Marketing Institute
Ürün Müdürleri, Müşteri Yöneticileri ve Medikal Müdürlerimiz içindir. Hedef kitlesini tüm kariyer adımları boyunca destekleyen bir programdır.
Bölgenin Genel Müdürü
Bölge Müdürlerimiz içindir. 3 modülün 1 yılda tamamlandığı bir programdır.
Executive Learning Suit
Müdür ve üzeri seviyedeki çalışanlarımız içindir. Vizyoner konuşmacılar, sınıf içi eğitimler ve koçluk hizmetlerini kapsayan bir programdır.
Geleceğin Lider Adayları
Yetenek Yönetimi komitelerimizde, performansı ve potansiyeli değerlendirilerek Geleceğin Lider Adayı olarak seçilen çalışanlarımız için tasarlanmış bir gelişim yolculuğudur. Çok çeşitli gelişim araçlarının desteği ile 2 yılda tamamlanır.

E-Öğrenme Platformumuz

Abdi İbrahim Akademi web portalı üzerinden 600’den fazla e-eğitimi çalışanlarımız istedikleri zaman alabilirler. Bunun yanı sıra hedef kitleye özel sunulan kurumsal e-eğitimler de site üzerinde erişilebilir durumdadır. Akademi ana sayfasından çalışanlarımız kendilerine atanan sınıf içi ve e-eğitimleri görebilir, yetkinlik bazlı katalogumuzdan arzu ettikleri e-eğitimleri seçerek izleyebilirler.

AİPEDİA: Kurumsal Kütüphane

Aipedia olarak adlandırdığımız Kurumsal Kütüphanemiz 500’e yakın İngilizce kaynağa erişim şansı tanımaktadır. Kitap özetleri, cep kitapları, öğrenme rehberleri, infografikler ile farklı eğitim araçlarını kişilerin deneyimlemesine olanak sağlamaktadır. Saha ekibimiz her ürünün Medikal eğitimine kütüphanemizden ulaşabilmektedir.

En İyi’ler Uygulamamız

Abdi İbrahim Akademi’de yetkinlik bazlı programları ve teknik gelişim programlarını tamamlayanlar, eğitim önerenler, kitap özetlerini okuyanlar, eğitimleri değerlendirenler bir oyunlaştırma kurgusu içerisinde çeşitli rozetler ve puanlar kazanırlar. Her ay yayınladığımız değerlendirme süreciyle her bölümün ‘En İyi’sini ödüllendiriyoruz. Gelişim yolculuğunda ilerledikçe sürpriz hediyeler de çalışanlarımızı bekliyor.

Yabancı Dil Gelişim Programlarımız

Çalıştığı ülke ya da yaptığı iş dolayısıyla yabancı dil konusunda desteğe ihtiyacı olan çalışanlarımıza farklı gelişim imkanları sunuyoruz:

Online İngilizce Eğitimi
Çalışanın kendi kurgulayabileceği esnek program içerisinde tabletinden ya da bilgisayarından ulaşabileceği bir programdır. Çalışanın kendi seviyesine özeldir. 6 aylık dönemlerde yürüttüğümüz programa tüm çalışanlarımız talip olabilir. Sahip olduğumuz kontenjan ve başarıyı destekleyen imkanlar çerçevesinde program yürütülmektedir.
Konuşma Sınıfları
Çalışanımızın işini yaparken gereksinim duyduğu yabancı dillerde, konuşma pratiğini desteklemek için gerçekleştirdiğimiz bu dersler 6-8 kişilik sınıflarda gerçekleştirilir. Bir seviyelik ders 6-8 ay sürer.
İngilizce Sunum ve Yazım Eğitimleri
Bazı Akademi programlarımız içerisinde ‘Business Presentation’ ve ‘Business Writing’ konularında sınıf eğitimlerine yer vermekteyiz.

Master Programları İş Ortaklıklarımız

Yüksek lisans yapmak isteyen çalışanlarımızı iş birliği yaptığımız iki üniversiteden aldığımız özel indirim oranlarıyla destekliyoruz. Bahçeşehir Üniversitesi ve Bilgi Üniversitesi’nde, tüm fakültelerin yüksek lisans programlarında % 50’ye varan oranlarda indirim avantajı sağlıyoruz.

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin