Abdi İbrahim Kampüs

"Endüstriyi Keşfet" Staj Platformu

İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası’nın zorunlu stajlarını ilaç sektöründe yapmak isteyen tüm öğrencileri ve ilaç firmalarını buluşturmak amacıyla tasarladığı “Endüstriyi Keşfet” Staj Platformu hayata geçti.

Abdi İbrahim olarak, stajyer seçme ve değerlendirme süreçlerimizi, “Endüstriyi Keşfet” Staj Platformu üzerinden yürütmekteyiz. Daha fazla bilgi almak ve/veya staj başvurusunda bulunmak için http://www.ieis.org.tr/ieis/tr/endustriyikesfet linkine tıklayabilirsiniz.

İKSİR: Genç Yetenek Geliştirme Programı

Hayatı iyileştirmek ve sihirli dönüşümler yaratmak, yeni şeyler denemeyi, cesaret, tutku ve sorumlulukla her gün öğrenmeyi gerektirir. İKSİR Genç Yetenek Geliştirme programı, besleyip gelişim sağlamayı, katılımcıların kariyerlerine yön verecek bir deneyim yaşatmayı ve sonunda iş fırsatı sunmayı hedefler.

Üniversiteden son iki yılda mezun olmuş adaylar ve yüksek lisansına devam eden öğrencilere sunduğumuz 10 aylık bir işbaşı geliştirme programıdır. Programda katılımcılarımız haftada en az 3 günü bizimle geçirirken, zengin bir deneyim kazanırlar. Program boyunca katılımcılarımıza özel bir gelişim programıyla birlikte takip ve geri bildirim fırsatları sunulmaktadır. Çalışma dönemimiz sonucunda karşılıklı olarak devam etme kararı aldığımız katılımcılarımıza, hızla büyüyen Abdi İbrahim içerisinde kadrolu iş fırsatları sunulur.

Kampüs Abdi İbrahim’de, Abdi İbrahim Kampüs’te

Kampüs Abdi İbrahim’de programı ile öğrencilerimizi fabrika ve merkez ofislerimizde ağırlamayı, yöneticilerimizle bire bir sohbet ortamları yaratmayı, üretim tesislerimizi ziyaret etmenin yanı sıra ofislerimizde bulunan müze ve sergi alanları ziyaretiyle misafir ettiğimiz öğrencilere verimli ve keyifli bir buluşma sunmayı hedefliyoruz.

Abdi İbrahim Kampüs’te çalışmalarımızda ise 105 yıllık Abdi İbrahim deneyimini vakalarla, deneyim paylaşım seanslarıyla, öğrencilere kariyer yolculuklarında değer katabilecek uygulamalarla şekillendiriyoruz. Türkiye’nin her ilinde çalışanı olan bir firma olarak hedefimiz, Türkiye’ye yaygın bir kampüs faaliyet planı oluşturmaktır.

Abdi İbrahim Derste

Bahçeşehir Ünivesitesi ile yaptığımız iş birliği ile ‘Markalı Dersler’ kapsamında; Bilgi Sistemleri ekibimiz ‘Proje Yönetimi’, Pazarlama ve Medikal ekibimiz ise ‘Kısıtlı Pazarlarda Pazarlama’  programı ile 2013 yılından itibaren iki farklı lisans dersini yürütüyor. Bu derslerle iş hayatında edindiğimiz tecrübelerimizi öğrencilerle paylaşma imkanı bulurken, öğretim üyesi programda yer alan çalışanlarımızın da öğrenciyle buluştukları ortamların kendilerini çok geliştirdiğini ifade ediyorlar.

20
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin