Hayatı İyileştirenler'den Biri Olmak İçin

Hayatı İyileştirenlerden Biri Olmak İçin


GÜNCEL İŞ İLANLARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

 KariyerNet      LinkedIn


Yeni Mezunlar İçin FırsatlarYeni Mezunlar İçin Fırsatlar

Abdi İbrahim, işe alım süreçleri kapsamında potansiyeli güçlü olan her adayı değerlendirmekteyiz. Yeni mezunlar için sunduğumuz ‘ İksir Genç Yetenek Geliştirme Programımız ile pek çok yeni mezun gence kariyerlerine hızlı bir başlangıç ve Şirketimizin Destek Fonksiyonlarında iş fırsatı sunmaktayız. İşe alım süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylar, Abdi İbrahim’in farklı bölümlerde kariyer imkanı elde etmekteler. Yeni mezunlarımız Abdi İbrahim Akademi bünyesinde her seviye için sunulan eğitim olanakları ile çalışırken de her alanda yetkinliklerini geliştirme fırsatı yakalayabilirler.Deneyimli Profesyoneller İçin Fırsatlar

Deneyimli Profesyoneller İçin Fırsatlar

Abdi İbrahim, vizyon ve stratejileri kapsamında farklı deneyimler elde etmek ve iş hayatında kendini geliştirmek isteyen deneyimli profesyoneller için birçok kariyer fırsatı sunmaktadır. “Abdi İbrahim’de Herkes Bir Yetenektir” sloganıyla yetenek kazanımında içeriden yetiştirmek ve işe alım süreçleriyle desteklemek arasında bir denge oluşturmayı hedefliyoruz. Yönetici pozisyonlarımızın %75’i iç yeteneklerle, %25’ini ise işe alımla desteklemek hedefimizdir. Deneyimli profesyonel işe alım süreçlerimizde bizi zenginleştirecek, farklı bakış açıları kazandıracak yetenekleri ekibimize dahil etmeyi hedefliyoruz. Ekibimize katılan çalışanlarımız Yetenek Yönetimi kapsamında tanımlanmış “Potansiyel Değerlendirme” süreci ile potansiyelleri doğrultusunda şirketin farklı birimlerinde ve farklı kademelerinde kariyerlerine devam edebilmekteler.


Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Yetiştirme ProgramıTıbbi Tanıtım Temsilcisi Yetiştirme Programı

Abdi İbrahim olarak ilaç sektörüne yeni yetenekler kazandırmayı amaçladığımız işe alım süreçlerinden biri Tıbbi Tanıtım Temsilcisi Yetiştirme Programı’dır.

Tıbbi Tanıtım Temsilicisi Yetiştirme Programı, Abdi İbrahim’in uzun yıllara dayalı sektör deneyimi ve bilgi birikimini genç nesillere aktarmayı ve sektöre genç, dinamik ve yeni yetenekler kazandırmayı hedefleyen, seçme, yerleştirme ve eğitim aşamalarından oluşan bir yetenek programıdır.

Bu program kapsamında, üniversite eğitimini tamamlamış, ilaç sektöründe deneyimi bulunmayan ve kariyerine Tıbbi Tanıtım Temsilcisi olarak adım atmak isteyen genç yetenekler için çok aşamalı bir seçme ve değerlendirme süreci tanımlanmıştır. Bu süreç kapsamında adaylar öncelikle çeşitli kariyer portalları üzerinden yayınlanan Tıbbi Tanıtım Temsilcisi ilanına başvurularını gerçekleştirirler. Tüm başvurular incelenir ve pozisyonun temel kriterlerine uygun bulunan adaylar Dijital Değerlendirme Uygulamaları’na davet edilir. Dijital uygulamalarda başarılı olan adaylar ise yaklaşık yarım gün süren, grup çalışması ve bireysel çalışmalardan oluşan Değerlendirme Merkezi uygulamalarında Tıbbi Tanıtım Temsilcisi pozisyonunun gerektirdiği yetkinlikler çerçevesinde bir değerlendirme aşamasından geçerler. Değerlendirme sürecini başarılı olarak tamamlayan adaylar mesleki eğitim almak üzere yaklaşık 7 hafta süren Abdi İbrahim Temel Eğitim programına davet edilir. Eğitim ve oryantasyon sürecini başarıyla tamamlayan adaylar ise Abdi İbrahim Pazarlama&Satış Genel Müdürlüğü bünyesindeki çeşitli tedavi alanlarında Tıbbi Tanıtım Temsilcisi olarak göreve başlarlar.

 

Asistan Ürün Müdürü Adayı Yetiştirme ProgramıAsistan Ürün Müdürü Adayı Yetiştirme Programı

Asistan Ürün Müdürü Adayı Yetiştirme Programı, Pazarlama bakış açısına sahip ve stratejik düşünebilen, yenilikçi ve yaratıcı Pazarlama profesyonelleri yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Asistan Ürün Müdürü Adayı Yetiştirme Programı, lisans eğitimini tamamlamış, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip ve Pazarlama alanında bir kariyer hedefleyen genç yeteneklere yönelik bir programdır.

Seçme ve değerlendirme sürecinde başarılı olan adaylar ilaç sektörünün dinamikleri gereği sahada ve pazarlamada deneyimleyerek öğrenecekleri bir yetiştirme programına dahil olurlar. Asistan Ürün Müdürü Adayı olmak üzere başvuru yapan adaylar aşamalı olarak Dijital Değerlendirme Uygulamaları, Değerlendirme Merkezi uygulamaları ve İngilizce Yeterlilik Sınavı’na davet edilirler. Değerlendirme Merkezi uygulaması Asistan Ürün Müdürü adayının sahip olması gereken, Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Sunum Becerisi gibi yetkinliklerin değerlendirildiği grup çalışması ve bireysel çalışmalardan oluşur. Tüm bu aşamalarda başarılı olan adaylar, Asistan Ürün Müdürü Adayı pozisyonuna yönelik hazırlanan Temel Eğitim Programı’na dahil olurlar. Eğitim sürecini başarıyla tamamlayanlar ise yaklaşık 1 yıl süreyle Asistan Ürün Müdürü adayı olarak rotasyon kapsamında pazarlama ve sahada görev alırlar. Bu sürecin sonunda, kendilerine verilen konuda bir proje hazırlar ve yöneticilere proje sunumu gerçekleştirirler. Proje sunumu sonucunda, adaylar Asistan Ürün Müdürü olarak atanırlar.

 

Asistan Ürün Müdürü Yetiştirme ProgramıAsistan Ürün Müdürü Yetiştirme Programı

İlaç sektörünün dinamiklerine hakim, saha deneyimi kazanmış, işin mutfağını iyi bilen, hem Abdi İbrahim’de, hem de sektörün diğer ilaç firmalarında çalışan Tıbbi Tanıtım Temsilcileri bu pozisyona aday olabilirler. Bu program lisans eğitimini tamamlamış, iyi derecede İngilizce bilgisine sahip ve Pazarlama alanında bir kariyer hedefleyen genç ve ilaç sektörü deneyimli yeteneklere yönelik bir programdır.

Seçim süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylarımız Asistan Ürün Müdürü olarak pazarlama ekibi bünyesinde göreve başlar. Mentorlarının eşliğinde, hem sınıf içi hem de deneyim kazanmaya yönelik yürüttüğümüz aktiviteleri içeren bir programa dahil olurlar. En az 1 yıl süren bu sürecin sonunda yapılacak bir işbaşı değerlendirmesiyle Ürün Müdürü olarak atanır ve bir ilacın pazarlama sorumluluğunu üstlenirler.

SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin