İyi Bir Kariyer

Yetenek Yönetimi

Abdi İbrahim olarak Vizyon 2020’ye hazırlanırken “İyi” bir takımla çalışmanın önemine inanıyoruz. İşe alımda doğru yeteneklerin kuruma çekilmesi, mevcut yeteneklerimizin elde tutulması, geliştirilmesi ve geleceğe dönük yedekleme çalışmaları için Ocak 2015’ten bu yana sürdürdüğümüz Yetenek Yönetimi projemiz ile şirkete özel süreçlerimizi tanımladık ve yürütmeye devam ediyoruz.

Bu süreçler çerçevesinde ‘Ailedeyim Oryantasyon Programı’ ile yeni başlayan çalışanlarımızın işe ve kültürü hızlı adaptasyonunu sağlamayı, ‘Hedeflerle Yönetim’ süreciyle kurumu uzun vadeli hedeflerine ulaştırmak için her bir çalışanımızın buna nasıl destek vereceğini belirlemeyi, ‘Yetkinlik Değerlendirme’ çalışmalarıyla başarıyı getirecek davranışları değerlendirmeyi, ‘Geri bildirim ve Gelişim Planlama’ süreçleriyle her çalışanımıza ayna tutmayı ve gelişimini destekleyecek planı hazırlamayı, ‘Akademi’ çözümleriyle eğitim imkanları sunmayı, ‘Ücret ve Prim Yönetimi’ çalışmalarıyla ise performansı ayrıştırmayı ve ödüllendirmeyi hedefliyoruz.

Bir döngü olarak devam eden bu süreçlerin ardından her yıl, sürdürülebilir performansa sahip çalışanlarımızı potansiyel ve performans olmak üzere 2 boyutta değerlendiriyoruz. Komiteler tarafından geleceğe dair potansiyeli de olumlu değerlendirilen çalışanlarımız Geleceğin Lider Adayları’ndan biri oluyor. Geleceğin Lider Adayları’na sunduğumuz hızlandırılmış bir gelişim planıyla onların geleceğe uzanan kariyer yolculuklarına katkıda bulunuyoruz.

“İyi ki Varsın!” Abdi İbrahim Takdir ve Ödüllendirme Platformu

Abdi İbrahim’de işimizi yaparken kendimize ve çevremize saygılı olmak, kendi gelişimimize odaklanmanın yanı sıra öğrenme kültürünü de desteklemek, katkımızla ve fikirlerimizle işimizi zenginleştirmek bizim için değerlidir. Bu amaçla 2017 yılında tamamlayarak hayata geçirdiğimiz ‘İyi ki varsın!’ takdir ve ödüllendirme platformunda; tüm çalışanların takdirlerini paylaşabilmesini ve her çalışanın katkısını görünür kılmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra ödül kazanan çalışanlarımızı rozetler ve sembolik hediyelerle destekliyoruz.

  • KENDİNE İYİ BAK Ödülleri: İş Sağlığı ve Güvenliği, Çevreye Saygı
  • GELİŞİM SENİN İŞİN Ödülleri: Kişisel Gelişim, Diğerlerinin Gelişimi
  • KATKINLA BİN YAŞA Ödülleri : Yenilikçi Fikirler, Aday Önerileri, Performans Sürekliliği
20
SİTE HARİTASI
GİZLİLİK BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI YAN ETKİ BİLDİR
© 2016-2019 Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. TÜM HAKLARI SAKLIDIR
Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
Sitemizdeki ürünler bölümü sağlık mesleği çalışanları içindir. Web Sitesi Sorumlusu: Medikal Direktör Recep Erşahin